ELKOPLAST-1.png
Firma Elkoplast z nowościami na Ekotech.

Firma Elkoplast Wystawcą targów Ekotech. Jedną z nowości będzie kontener samoprasujący CITYSOLAR!

26 lutego 2024
Kwietniowe spotkanie branży komunalnej w Targach Kielce będzie okazją do zapoznania się z szeroką ofertą firm prezentujących rozwiązania do zbiórki, sortowania i transportu odpadów. Jedną z nich będzie firma Elkoplast, która zaprezentuje m.in. inteligentny kosz na odpady zasilany energią elektryczną oraz pojemniki na akumulatory litowe i baterie samochodowe.

W portfolio firmy Elkoplast znajduje się szeroki zakres innowacyjnych produktów do gospodarowania odpadami. Są to m.in. różnego rodzaju kontenery, pojemniki, śmietniki, a także walce do zagęszczania odpadów w kontenerach. Przedsiębiorstwo stale poszerza i doskonali swoją ofertę, dlatego podczas tegorocznych targów Ekotech, od 10 do 11 kwietnia na stoicku Elkoplast nie zabraknie nowości.

 

ELKOPLAST.PNG [1.29 MB]

Jednym z nowoczesnych rozwiązań prezentowanych przez Elkoplast na Ekotech będzie CitySolar -inteligentny kosz na odpady zasilany energią słoneczną. Stanowi nowoczesne rozwiązanie w zakresie inteligentnego zarządzania odpadami miejskimi. Wyposażony także w dokładny system pomiaru poziomu zapełnienia i system powiadamiania w czasie rzeczywistym sprawiają, że zarządzanie odpadami jest łatwiejsze i wydajniejsze. CitySolar został zaprojektowany i przetestowany tak, aby w pełni funkcjonować w warunkach ograniczonej dostępności światła, np. w krajach skandynawskich. Zawiera unikalną opatentowaną technologię. Zagęszczarka dociska odpady standardowych pojemników na kółkach o pojemności 120 i 240 a nawet 360 litrów bez żadnych regulacji.  

 

W trakcie targów Ekotech, Elkoplast zaprezentuje również pojemniki do przechowywania oraz transportu niebezpiecznych odpadów. Będą to m.in. skrzynie transportowe do akumulatorów litowo-jonowych (Li-Ion) oraz skrzynie metalowe do transportu samochodowych baterii litowych.

Zapraszamy na stoisko wystawcy podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targi Kielce. Targom towarzyszyć będzie spotkanie branży infrastrukturalnej Autostrada Nowa Infrastruktura , a także zawody biogospodarcze Targi Kielce Hackathon.

Udział w targach EKOTECH jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.