DREIGER.png
Dreiger Wystawcą targów Ekotech.

Firma Dreiger, specjalizująca się w technologii utylizacji i recyklingu zaprezentuje swoją ofertę na Ekotech

09 lutego 2024
Jak kompleksowo podejść do zrównoważonego rozwoju oraz efektywności ekonomicznej? Na to pytanie odpowie jeden z Wystawców tegorocznych targów Ekotech - firma Dreiger, która w portfolio ma szereg maszyn służących m.in. gromadzeniu, sortowaniu i zagęszczaniu materiałów poprodukcyjnych.

W trakcie targów Ekotech, od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce, firma Dreiger zaprezentuje kompleksowe podejście do zrównoważonego rozwoju oraz efektywności ekonomicznej. Przedsiębiorstwo odgrywa aktywną rolę w koncepcji oszczędzania zasobów. Specjalizuje się w produkcji maszyn oraz technologii utylizacji i recyklingu odpadów, przejawia głęboką świadomość odpowiedzialności wobec środowiska, przyszłych pokoleń i społeczności. Firma Dreiger angażuje się w otwarte dyskusje, proponując innowacyjne rozwiązania zorientowane na klienta, które integrują nowoczesną technologię maszynową z kreatywnymi koncepcjami. Ich działania wspierają oszczędne korzystanie z zasobów i tworzenie powiązań pomiędzy wymogami ekonomicznymi a zrównoważonym rozwojem przyjaznym dla klimatu.

Oferta Dreiger obejmuje maszyny służące do gromadzenia, sortowania, zagęszczania i transportu materiałów poprodukcyjnych, jak również doradztwo i koncepcje recyklingu dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego Wystawcy podczas Targów Ekotech w celu bliższego zapoznania się z ich innowacyjnymi rozwiązaniami i podejściem do tematu zrównoważonego rozwoju.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na STRONIE 

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.