Projekt-bez-nazwy.png
EmiPro na liście Wystawców targów Ekotech.

EmiPro z wieloletnim doświadczeniem na rynku pomiarów, badań, opracowań Wystawcą targów Ekotech

25 marca 2024
Doradztwo i konsulting z dziedziny ochrony środowiska oraz szereg usług laboratoryjnych, analityczno-pomiarowych oraz eksperckich – to część oferty firmy EmiPro, która zadeklarowała swoją obecność na targach Ekotech. Do zobaczenia na stoisku przedsiębiorstwa od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

EmiPro to firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku pomiarów, badań, opracowań i ekspertyz środowiskowych. To polski prekursor w poborze prób do oznaczania stężeń i emisji dioksyn i furanów. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz laboratorium z certyfikatem akredytacji wydanym przez Polskie Centrum Akredytacji gwarantują wiarygodność otrzymanych wyników, co pozwala zaspokoić potrzeby klientów EmiPro w zakresie badań środowiskowych.

W ramach swojej działalności, firma EmiPro oferuje kompleksowe doradztwo i konsulting z dziedziny ochrony środowiska oraz wykonuje szereg usług laboratoryjnych, analityczno-pomiarowych oraz eksperckich, takich jak raporty z pomiarów i badań, operaty oraz inne pozwolenia środowiskowe. Jako część Grupy Kapitałowej PONER, są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę EPC w zakresie realizacji inwestycji związanych z instalacjami oczyszczania powietrza.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy EmiPro na targach Ekotech w Kielcach. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Targi Ekotech odbędą się od 10 do 11 kwietnia. W tym samym czasie zaplanowano święto budownictwa infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura oraz biogodpodarcze zawody Hackathon.

 /MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.