Porozumienie-o-wspolpracy.png
Innowacje od EcoFlow na Enex.

EcoFlow z innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami energetycznymi na targach Enex!

04 lutego 2024
Od początku działalności firma EcoFlow konsekwentnie dąży do tego, aby być zaufanym partnerem energetycznym dla osób i rodzin na całym świecie. W tym celu dostarcza produkty do użytku w domu, na zewnątrz i w przestrzeni mobilnej. Będzie można się z nimi zapoznać na stoisku nr D-7 w Targach Kielce.

EcoFlow jest wiodącą firmą, specjalizującą się w dostarczaniu innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań energetycznych, które kierują się wizją zasilania nowego świata. Firma obecnie posiada siedziby operacyjne w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Japonii, obsługując ponad 2,5 miliona użytkowników w ponad 100 rynkach na całym globie.

Na targach Enex EcoFlow z dumą zaprezentuje dwa nowe produkty. Pierwszy z nich: EcoFlow PowerOcean, modułowy, 3-fazowy system zasilania do domu o klasie premium. Ten zaawansowany system umożliwia elastyczną konfigurację magazynu energii, z opcją rozbudowy, zabezpieczeń, rezerwą na wypadek awarii oraz inteligentnym sterowaniem, przyświecając idei osiągnięcia pełnej niezależności energetycznej dla całego domu. Drugim innowacyjnym produktem jest EcoFlow PowerOcean DC Fit, wykorzystujący unikalną technologię PV-coupling opracowaną przez naszą firmę. PowerOcean DC Fit umożliwia bezpośrednie podłączenie akumulatora do systemu fotowoltaicznego po stronie paneli fotowoltaicznych, eliminując konieczność użycia dodatkowego falownika. Ten zoptymalizowany proces instalacji nie tylko oszczędza czas, lecz również maksymalizuje wydajność istniejącego systemu fotowoltaicznego użytkownika. Dzięki integracji akumulatora o pojemności do 15 kWh z domowym systemem fotowoltaicznym, PowerOcean DC Fit umożliwia użytkownikom osiągnięcie niezależności energetycznej w sposób prosty i ekonomiczny.

Z nowościami EcoFlow będzie można zapoznać się podczas targów Enex już od 7 do 8 lutego w Targach Kielce. Zapraszamy na stoisko firmy D-7.

Targi Enex – 7-8 lutego 2024 roku. Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSI/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.