kielce-970.png-do-katalogu2.png

E-rewolucje z OSCBR - Wspólnie tworzymy nową jakość usług księgowych

20 października 2022
Przedstawiciele OSCBR i CashDirector SA wezmą udział w panelach tematycznych i poprowadzą warsztaty na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Opowiedzą o zmieniających się w Polsce realiach prowadzenia biur rachunkowych i zmierzą się z odpowiedzią na pytanie - jak optymalizować działania, aby nadążyć za nadchodzącymi zmianami.

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) od CashDirector SA to największa sieć w Polsce, której celem jest wspieranie Biur Rachunkowych w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i najwyższej jakości narzędzi wspomagających obsługę Klientów.

Ponadto sieć prowadzi działania edukacyjne dzieląc się stale poszerzaną wiedzą na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, e-faktur oraz rozwoju osobistego.

OSCBR zrzesza już ponad 2500 biur w całym kraju, w tym ponad 1000 jest już certyfikowanych. Dostarcza najnowsze technologie wspierające pracę biur rachunkowych i prowadzi wiele inicjatyw rozwojowych. W 2021 roku sieć zainicjowała program ogólnopolskich eRewolucji Księgowych, który zmienia oblicze oferowanych usług księgowych.

Program jest odpowiedzią na transformację tradycyjnej "papierowej" księgowości w zdalną obsługę klientów oraz zmiany w polskim prawie, które mają istotny wpływ na całą branżę. Celem jest wsparcie lokalnych biur rachunkowych oraz pokazanie im możliwości i korzyści, jakie niesie certyfikacja. Dzięki temu stają się nowoczesne i podążają za trendami inwestując w rozwój.

- Korzyścią dla biur biorących udział w eRewolucjach Księgowych jest bezpłatny system do księgowości oraz wdrożenie do cyfrowej obsługi księgowej klientów. Chcemy pomagać w podnoszeniu jakości usług świadczonych przez biura rachunkowe i pokazać ich przedstawicielom, jak wspierać i usprawniać biznes - mówi Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca OSCBR. - System jest nowoczesny i połączony z KSeF (Krajowy System e-Faktur), pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze nie tylko biur rachunkowych, ale również ich klientów - dodaje.

Program E-Rewolucje Księgowe to realne wsparcie w nadchodzącym trendzie nowego modelu obsługi księgowej i tym samym nastawienie na realizację analizy biznesowej, a nie tylko liczenia podatków. Bardzo istotne jest motywowanie zrzeszonych w sieci biur do ciągłego rozwoju i jak najszybszego przygotowania się na nadchodzącą cyfrową zmianę całej branży księgowej, która zbliża się wielkimi krokami. To pozwoli na optymalizację czasu pracy przez eliminację powtarzalnych zadań i możliwość wygospodarowania większej ilości czasu na obsługę większej liczby Klientów.

Cyfryzacja usług księgowych to szereg korzyści także dla Klientów biur rachunkowych. Stały dostęp do informacji pozwala na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki otoczenia gospodarczego - przedsiębiorcy posiadający wiedzę mogą podejmować lepsze decyzje i być bardziej konkurencyjni.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych oraz do uczestnictwa w panelach i warsztatach.

baner-kielce-1.png-mailing.png [59.63 KB]

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) od CashDirect SA powstała we współpracy z mBankiem.

Więcej informacji o OSCBR można znaleźć na stronie https://www.oscbr.pl/

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.