DMS-Decor-wizualizacja-K9-2022.03.08male.jpg
DMS Dystrybucja Sp. z o.o. Wystawcą Sacroexpo.

Dekoracje, Moda i Styl z DMS Dystrybucja Sp. z o.o. na Sacroexpo

02 maja 2022
Firma DMS Dystrybucja Sp. z o.o. działa na rynku dekoracji od ponad 20 lat. Produkty DMS są dostarczane do ponad 1000 placówek handlowych w całej Polsce oferujących swoim klientom artykuły dekoracyjne i budowlane. Zapraszamy na stoisko firmy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku.

DMS Dystrybucja Sp. z o.o. tworzą pasjonaci z branży dekoracyjnej, których misją jest zaproponowanie nowoczesnych, eleganckich jak również funkcjonalnych rozwiązań w bardzo dobrej jakości za możliwie przystępną cenę.

W ofercie firmy znajdują się:

  • Dekoracyjne listwy przysufitowe wykonane ze styropianu.
  • Dekoracyjne listwy ścienne, karniszowe i przypodłogowe z polimeru.
  • Sufitowe kasetony dekoracyjne tłoczone, formowane oraz ekstrudowane białe i kolorowe.
  • Dekoracyjne panele ścienne wykonane ze styropianu imitujące cegłę kamień, marmur, beton, atrakcyjne wzory 3D oraz rozety.
  • Dedykowane kleje do dekoracyjnych produktów styropianowych.
  • Obrazy na płótnie- canvas.
  • Panele dekoracyjne PVC wysokiej jakości.
  • Tablice korkowe.
  • Markery do renowacji nagrobków.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą DMS Dystrybucja Sp. z o.o.  już od 6 do 8 czerwca 2022 roku w Targach Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.