logo.bri-svarcove.png

Czeska firma Bri SVARCOVE zaprezentuje się podczas przyszłorocznego Dach Forum

10 listopada 2022
Posiadająca 26-letnie doświadczenie w branży firma Bri SVARCOVE z powodzeniem działa na wielu europejskich rynkach. Zajmuje się produkcją maszyn, które w większości przeznaczone są dla blacharzy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Otrokovice w Republice Czeskiej.

Firma Bri SVARCOVE zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn blacharskich obejmujących szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych. Głównym obszarem działalności firmy są giętarki, charakteryzujące się oryginalnym i prostym wzornictwem, które dostępne są w wersji ręcznej, elektrycznej lub CNC. W gamie produktów odnaleźć można również maszyny do pracy z walcami blach. Są to urządzenia do odwijania rolek i późniejszego cięcia zarówno w poprzek, jak i wzdłuż.

Maszyny Bri SVARCOVE zostały zaprojektowane w celu poprawy ergonomii i wydajności pracy, zwłaszcza przy montażu wykonywanym na dachach, oszczędności materiału i uzyskania wysokiej jakości poszycia. Produkowane przez firmę zaginarki DOH-3 do DOH-8, DOH-3e do DOH-8e, pozwalają zaginać i ciąć blachę aż do długości 8m. Dzięki prostej i praktycznej konstrukcji maszyny są przystępne cenowo dla każdego warsztatu blacharskiego.

Kolejną grupę produktów tworzą maszyny do rozwijania blachy z kręgów, które umożliwiają poprzeczne i wzdłużne strzyżenie blachy. Maszyny te stanowią ważne uzupełnienie zaginarek, ale mogą być również używane osobno. Oferta firmy obejmuje również podstawowe maszyny dla wyposażenia warsztatu blacharskiego.

Z pełną gamą produktów marki Bri SVARCOVE będzie można zapoznać się podczas II Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM już 14-15 stycznia 2023 roku w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!