Centrum-technologii-logo.jpg

Centrum Technologii Informatycznej Zygmunt Wilder z szeroką oferta programów

18 października 2022
Centrum Technologii Informatycznej działa na polskim rynku od 2003 roku w branży technologii informatycznych. Jest autoryzowanym i doświadczonym Partnerem firmy Comarch. Ponadto dysponuje własnymi rozwiązaniami m.in. dla biur rachunkowych i księgowości. Przykładem jest system eSZOK, który usprawnia budowanie relacji z klientem, poprzez sprawną komunikację czy obieg dokumentów.

Dzięki automatyzacji rozliczeń z klientem i wsparciu procesów zarządczych, system ten gwarantuje użytkownikom efektywną pracę i oszczędność czasu, co przekłada się na wzrost ich konkurencyjności.

Firma zatrudnia zespół profesjonalistów o najwyższych kwalifikacjach. Dzięki zdobytej wiedzy i stale zdobywanemu doświadczeniu, jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane wdrożenia i projekty. Ponadto specjalizuje się we wdrożeniach systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz własnych autorskich programów.

Profesjonalizm i dbałość o relacje z klientem potwierdzają nie tylko certyfikaty, czy wyróżnienia otrzymane od firmy Comarch, ale przede wszystkim opinie klientów oraz ciągle rosnąca baza kontrahentów.

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.