Telescopic-Loader_all-mrkts.png

CASE IH- pracuj na swoich zasadach!

17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach

Zaangażowanie marki Case IH w relacje z klientami wyznacza standardy w całej branży rolniczej. Swoim doświadczeniem, a także najnowocześniejszymi rozwiązaniami marka po raz kolejny chce dzielić się podczas największych wydarzeń branżowych w kraju. Już w dniach 13-15 marca 2020 maszyny marki Case IH, będzie można podziwiać na XXVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

AFS_Image_Retouched_20A0102.jpg [14.44 KB]    Harvesting_all-mrkts.png [169.20 KB]

Jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce po raz kolejny zgromadzi przeszło 750 wystawców z całego świata. Wśród nich miejsce zajmie również marka Case IH, jak co roku prezentując innowacyjne technologie w zakresie maszyn rolniczych.

W tym roku marka Case IH odkryje przed swoimi gośćmi przełomowe technologie, zaprezentowane wraz z pojawieniem się na rynku najnowszej serii Case IH Magnum™ AFS Connect™.

„Seria ciągników Case IH Magnum™ AFS Connect™ to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rolników. Chcemy wspierać ich codzienne zmagania, zapewniając nieosiągalną dotąd wolność wyboru, niezależność i swobodę. Po uroczystej premierze w Opolu, tym razem mamy przyjemność zaprezentować nową serię szerokiej publiczności podczas jednych z najważniejszych targów branżowych w kraju. Wspólnie z naszymi klientami chcemy świętować pojawienie się rozwiązań, które pozwalają pracować wydajnie, precyzyjnie i na własnych zasadach” przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland. 

Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko marki na targach Agrotech 2020, będą mogli zapoznać się również z innymi maszynami z oferty Case IH, a także wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

CASE IH_zaproszenie Agrotech 2020_slider_1280x562_PL_clear.png [180.58 KB]

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.