Telescopic-Loader_all-mrkts.png

CASE IH- pracuj na swoich zasadach!

17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach

Zaangażowanie marki Case IH w relacje z klientami wyznacza standardy w całej branży rolniczej. Swoim doświadczeniem, a także najnowocześniejszymi rozwiązaniami marka po raz kolejny chce dzielić się podczas największych wydarzeń branżowych w kraju. Już w dniach 13-15 marca 2020 maszyny marki Case IH, będzie można podziwiać na XXVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

AFS_Image_Retouched_20A0102.jpg [14.44 KB]    Harvesting_all-mrkts.png [169.20 KB]

Jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce po raz kolejny zgromadzi przeszło 750 wystawców z całego świata. Wśród nich miejsce zajmie również marka Case IH, jak co roku prezentując innowacyjne technologie w zakresie maszyn rolniczych.

W tym roku marka Case IH odkryje przed swoimi gośćmi przełomowe technologie, zaprezentowane wraz z pojawieniem się na rynku najnowszej serii Case IH Magnum™ AFS Connect™.

„Seria ciągników Case IH Magnum™ AFS Connect™ to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rolników. Chcemy wspierać ich codzienne zmagania, zapewniając nieosiągalną dotąd wolność wyboru, niezależność i swobodę. Po uroczystej premierze w Opolu, tym razem mamy przyjemność zaprezentować nową serię szerokiej publiczności podczas jednych z najważniejszych targów branżowych w kraju. Wspólnie z naszymi klientami chcemy świętować pojawienie się rozwiązań, które pozwalają pracować wydajnie, precyzyjnie i na własnych zasadach” przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland. 

Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko marki na targach Agrotech 2020, będą mogli zapoznać się również z innymi maszynami z oferty Case IH, a także wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

CASE IH_zaproszenie Agrotech 2020_slider_1280x562_PL_clear.png [180.58 KB]

Polecane aktualności
11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
03 marca 2020
Informujemy, że pracujemy zgodnie z kalendarzem targów i żadna z imprez nie została odwołana, jak również nie uległy zmianie terminy planowanych wydarzeń.
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy