Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Telescopic-Loader_all-mrkts.png

CASE IH- pracuj na swoich zasadach!

17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach

Zaangażowanie marki Case IH w relacje z klientami wyznacza standardy w całej branży rolniczej. Swoim doświadczeniem, a także najnowocześniejszymi rozwiązaniami marka po raz kolejny chce dzielić się podczas największych wydarzeń branżowych w kraju. Już w dniach 13-15 marca 2020 maszyny marki Case IH, będzie można podziwiać na XXVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

AFS_Image_Retouched_20A0102.jpg [14.44 KB]    Harvesting_all-mrkts.png [169.20 KB]

Jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży rolniczej w Polsce po raz kolejny zgromadzi przeszło 750 wystawców z całego świata. Wśród nich miejsce zajmie również marka Case IH, jak co roku prezentując innowacyjne technologie w zakresie maszyn rolniczych.

W tym roku marka Case IH odkryje przed swoimi gośćmi przełomowe technologie, zaprezentowane wraz z pojawieniem się na rynku najnowszej serii Case IH Magnum™ AFS Connect™.

„Seria ciągników Case IH Magnum™ AFS Connect™ to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rolników. Chcemy wspierać ich codzienne zmagania, zapewniając nieosiągalną dotąd wolność wyboru, niezależność i swobodę. Po uroczystej premierze w Opolu, tym razem mamy przyjemność zaprezentować nową serię szerokiej publiczności podczas jednych z najważniejszych targów branżowych w kraju. Wspólnie z naszymi klientami chcemy świętować pojawienie się rozwiązań, które pozwalają pracować wydajnie, precyzyjnie i na własnych zasadach” przekonuje Alicja Dominiak-Olenderek, Case IH Brand Communications Manager Poland. 

Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko marki na targach Agrotech 2020, będą mogli zapoznać się również z innymi maszynami z oferty Case IH, a także wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

CASE IH_zaproszenie Agrotech 2020_slider_1280x562_PL_clear.png [180.58 KB]

Polecane aktualności
22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy