Dach-Forum-FB1200x1200pxPrelegenci-Nowicki.png

„Błędy na dachu stromym - kto za nie odpowiada” tematem prelekcji inż. Dariusza Nowickiego

03 stycznia 2023
O najczęstszych błędach popełnianych na dachach stromych oraz odpowiedzialności za nie, mówił będzie pierwszego dnia Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum inż. Dariusz Nowicki.

Inż. Dariusz Nowicki to Mistrz Dekarski, członek komisji egzaminacyjnej, biegły sądowy, certyfikowany dekarz. Jest założycielem firmy rodzinnej prowadzonej wraz z ojcem od 1992. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania prac budowlanych. Jest przewodniczącym komisji egzaminacyjnej w zawodach: dekarz i cieśla przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu, która nadaje tytuł czeladnika i mistrza w tych zawodach. Występuje również w roli biegłego sądowego i orzecznika technicznego Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli. Z racji bogatego doświadczenia prowadzi szkolenia związane z branżą pokryć dachowych i wykonuje ekspertyzy techniczne. Jest także autorem publikacji w branżowej prasie.

Pełną listę prelegentów i tematykę przez nich podejmowaną znajdziecie na stronie www.dachforum.pl w zakładce PROGRAM.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!