binkowski.jpg

Binkowski Resort ugości uczestników bankietu MKBR

09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.

W tym roku rozmowy kuluarowe, które zawsze cieszą się powodzeniem i dają możliwości swobodnej rozmowy i nawiązania nowych kontaktów, odbędą się w Hotelu Binkowski Resort. Obok uroczystego bankietu, gospodarze obiektu przygotowali pakiet ofert, obejmujący nocleg i dostęp do stref relaksu i aktywnego wypoczynku. Dla gości, położonego w środku lasu hotelu, czekają komfortowe pokoje z możliwością wejścia do Strefy Wellness&Spa oraz Strefy Basenów Tropikalnych.

binkowski6.jpg [166.64 KB] binkowski5.jpg [1,015.19 KB] binkowski7.jpg [467.69 KB]

Baseny Tropikalne Binkowski Resort to nieograniczony wypoczynek i zabawa pośród bogatej egzotycznej roślinności i krystalicznie ciepłej wody mającej od 30 do 34°C. Goście mogą zanurzyć się w tropikalnym raju, który znajduje się na wyciągnięcie ręki, w sercu Gór Świętokrzyskich!


Strefa Wellness&Spa oraz Świat Saun oferują nieograniczony relaks i odprężenie. Basen, jacuzzi, grota solna i strefa saun zapewnią rekreację oraz zdrową regenerację tak ciała, jak i ducha.

binkowski3.jpg [236.17 KB] binkowski1.jpg [373.80 KB] binkowski2.jpg [53.11 KB]

Szczegółowych informacji dotyczących zakwaterowania w Hotelu Binkowski Resort lub innych hotelach w Kielcach udziela:

Anna Kubicka - Specjalista ds. hoteli / Horeca Section

tel.: (+48) 41 36 51 237

tel. kom.: (+48) 604 484 212

e-mail: kubicka.anna@targikielce.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych 26 i 27 października br. w Targach Kielce i życzymy miłego pobytu w Kielcach.

(ŁK)

Polecane aktualności
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.