binkowski.jpg

Binkowski Resort ugości uczestników bankietu MKBR

09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.

W tym roku rozmowy kuluarowe, które zawsze cieszą się powodzeniem i dają możliwości swobodnej rozmowy i nawiązania nowych kontaktów, odbędą się w Hotelu Binkowski Resort. Obok uroczystego bankietu, gospodarze obiektu przygotowali pakiet ofert, obejmujący nocleg i dostęp do stref relaksu i aktywnego wypoczynku. Dla gości, położonego w środku lasu hotelu, czekają komfortowe pokoje z możliwością wejścia do Strefy Wellness&Spa oraz Strefy Basenów Tropikalnych.

binkowski6.jpg [166.64 KB] binkowski5.jpg [1,015.19 KB] binkowski7.jpg [467.69 KB]

Baseny Tropikalne Binkowski Resort to nieograniczony wypoczynek i zabawa pośród bogatej egzotycznej roślinności i krystalicznie ciepłej wody mającej od 30 do 34°C. Goście mogą zanurzyć się w tropikalnym raju, który znajduje się na wyciągnięcie ręki, w sercu Gór Świętokrzyskich!


Strefa Wellness&Spa oraz Świat Saun oferują nieograniczony relaks i odprężenie. Basen, jacuzzi, grota solna i strefa saun zapewnią rekreację oraz zdrową regenerację tak ciała, jak i ducha.

binkowski3.jpg [236.17 KB] binkowski1.jpg [373.80 KB] binkowski2.jpg [53.11 KB]

Szczegółowych informacji dotyczących zakwaterowania w Hotelu Binkowski Resort lub innych hotelach w Kielcach udziela:

Anna Kubicka - Specjalista ds. hoteli / Horeca Section

tel.: (+48) 41 36 51 237

tel. kom.: (+48) 604 484 212

e-mail: kubicka.anna@targikielce.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych 26 i 27 października br. w Targach Kielce i życzymy miłego pobytu w Kielcach.

(ŁK)

Polecane aktualności
05 października 2022
Firma zapewnia innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitoruje zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
29 września 2022
SERWISANCI to firma będąca właścicielem marki Serwisant.pl. Misją firmy jest przede wszystkim profesjonalna i szybka obsługa oraz zadowolenie Klienta. Pracownicy dbają o to, aby sprzęt komputerowy i oprogramowanie działały niezawodnie, a dane były bezpieczne.
28 września 2022
III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych, który odbędzie się w Targach Kielce już 26 i 27 października dostarczy uczestnikom wielu wartościowych informacji i merytorycznych spotkań. Rangę podnosi wsparcie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, które objęło wydarzenie patronatem honorowym, podobnie jak Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.
27 września 2022
Allianz Trade jest światowym liderem w zakresie ubezpieczeń należności handlowych i uznanym specjalistą w obszarach gwarancji ubezpieczeniowych, odzyskiwania należności, strukturyzowanego kredytu handlowego i ryzyka politycznego. Zadaniem firmy i mottem przewodnim jest przewidywanie ryzyka handlowego i kredytowego dzisiaj, aby firmy mogły mieć pewność działania jutro.
26 września 2022
Działająca od 1987 roku na polskim rynku firma Sykom zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych HR oraz ERP. Jest twórcą dwóch kompleksowych rozwiązań: systemu kadrowo-płacowego SyKOF HR oraz zintegrowanego systemu informatycznego SyKOF ERP. Oba systemy zostały od podstaw zaprojektowane i wytworzone z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz polskich przepisów.
23 września 2022
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. System wspomaga zarządzanie klientami, obsługę umów z klientami, fakturowanie klientów, monitoring dostarczania miesięcznych dokumentów do księgowania oraz comiesięczną obsługę deklaracji klientów. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
22 września 2022
Firmotron to innowacyjne i unikalne narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych. To program, dzięki któremu dziesiątki klientów zaoszczędziły godziny, a nawet dni, które spędzali na rozliczaniu własnych klientów i wystawianiu im comiesięcznych faktur.
21 września 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już pod koniec października ponownie zagości w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Lista wystawców i prelegentów powiększa się każdego dnia, a my już dziś zachęcamy do zapoznania się z ekspertami, którzy wezmą udział w trzeciej odsłonie wydarzenia.