DachForum-przedsprzedaz-ruszyla-grafika-do-aktualnosci-564x378px-v2.png

Bilety w promocyjnej cenie już dostępne!

19 września 2022
Do 31 października na stronie internetowej Targów Kielce dostępne są bilety w promocyjnej cenie 49zł na dwa dni targów DACH FORUM! W puli są także bilety uprawiające do udziału w oficjalnym bankiecie i koncercie w cenie 280zł.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to jedyne wydarzenie w Polsce, które w jednym miejscu skupia największych przedstawicieli branży dachów: dekarzy, blacharzy i cieśli, producentów materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z budową dachów odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2023.

Link do zakupu biletów poniżej

https://www.targikielce.pl/sklep/bilety-dach-forum,12

(ŁK)

Polecane aktualności
08 września 2022
PREFA od 75 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów dachowych i elewacyjnych z aluminium. Austriacka firma od lat cieszy się najwyższym uznaniem w całej Europie.
19 lipca 2022
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to największe zgromadzenie wykonawców pokryć dachowych w Polsce. Jeśli chcesz być jego częścią, pokaż swoje produkty pracownikom branży i już dziś zgłoś się do najbliższej edycji wydarzenia!