dachForum-2022-bilet-glowny.jpg
Dołącz do wydarzenia już dziś!

Bilety na Dach Forum już dostępne!

05 stycznia 2022
Już od dzisiaj można nabyć bilety na targi poświęcone zagadnieniom związanym wyłącznie z budową dachów - jedyne tego typu wydarzenie w Polsce!

W Kongresie i Targach Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Dach Forum wezmą udział wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Dołącz do tego grona już dziś!

Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na stronie Targów Kielce: https://www.targikielce.pl/sklep/bilety-dach-forum,12

Zapraszamy na Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy i Cieśli w Targach Kielce już od 5 do 6 marca 2022 roku !

(MCh)

Polecane aktualności
20 stycznia 2022
Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ciesielsko-dekarskiej, tysiące zrealizowanych inwestycji i zadowolonych klientów, nowoczesny sprzęt, najwyższa jakość materiałów oraz wyszkolone ekipy montażowe to najmocniejsze strony przedsiębiorstwa.
05 stycznia 2022
Z szeroką ofertą elektronarzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej oraz innych produktów firmy MILWAUKEE® będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.
04 stycznia 2022
Kilkadziesiąt projektów budowlano-konstrukcyjnych różnego rodzaju: począwszy od budynków mieszkalnych, przez lokale usługowe, aż po obiekty przemysłowe – to tylko część dotychczasowych realizacji biura projektowego Olsen. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.
21 grudnia 2021
Jednym z Wystawców targów Dach Forum jest B.Pro Fastening – oferująca profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa. Oferta firmy skierowana jest m.in. dla cieśli, dekarzy, zbrojarzy i parkieciarzy.
15 grudnia 2021
Firma z 90-letnią historią jednym z Wystawców targów DachForum. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się najwyższej jakości elektronarzędzia i akcesoria wykorzystywane m.in. w ciesielstwie.
15 grudnia 2021
Do grona Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli dołączyła firma PIASTEK, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa budowlanego oraz dekarstwa.
15 grudnia 2021
Jednym z Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum jest firma Roto Okna Dachowe - renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych.
15 grudnia 2021
Merytoryczne spotkania ze specjalistami z branży dostarczą uczestnikom DachForum cennych wartości edukacyjnych. Umożliwią również poznanie i zrozumienie technik wykorzystywanych w procesie powstawania pokryć dachowych. Jednym z takich spotkań będą warsztaty organizowane przez Akademię Ciesielstwa.