MKBR-Promocja31-1600x1200px.jpg

Promocja na bilety grupowe na MKBR już dostępna!

18 października 2022
Wybierasz się na tegoroczne spotkanie księgowych większą grupą? Chcesz zabrać swoich pracowników lub kolegów z pracy na największy tego typu kongres księgowych w Polsce? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nową grupę biletów grupowych!

!!! PROMOCJA 3+1 GRATIS !!!

Kupując trzy bilety SOFT, BASIC lub STANDARD czwartą wejściówkę w tej samej kategorii dostaniesz GRATIS! Korzystając z promocji grupowej zaoszczędzisz nawet 799,50PLN!

Pojedyncze wejściówki dostępne już od 350,55 brutto / 285 netto.

Największy tego typu kongres w Polsce, z udziałem największej liczby firm oferujących usługi dla biur rachunkowych i szerokim gronem ekspertów i prelegentów odbędzie się już
26-27 października 2022 roku!

Warto być z nami na MKBR!

Nie trać czasu na śledzenie zmian w przepisach, wprowadzanie dokumentów do systemu, obsługę faktur, czy sprawy kadrowo-płacowe!

Dołącz do Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych i zapoznaj się z najnowocześniejszymi systemami ułatwiającymi pracę w biurze rachunkowo-księgowym. Pozwolą Ci one zaoszczędzić czas i podnieść efektywność zarządzania zespołem i zadaniami.

Liczne grono ekspertów!

Lista ekspertów, którzy wezmą udział w trzeciej odsłonie MKBR powiększa się każdego dnia. Wśród prelegentów znajdują się m.in.:

  • Alina Rudnicka-Acosta, współorganizatorka kongresu i prezes zarządu Audyt Partner
  • Beata Boruszkowska, prezes Krajowej Izby Biur Rachunkowych
  • Jacek Bajson, doradca podatkowy, prezes zarządu ETL TAX
  • Wiktor Doktór, ekspert branży outsourcingowej, Head of Pro Progressio
  • Elżbieta Krywko, dyrektor zarządzający biurem rachunkowym Ekspert/Partner INFOR
  • oraz wielu ekspertów i przedstawicieli rynku rachunkowości

Pełna lista prelegentów trzeciej edycji MKBR dostępna w linku poniżej:

 

Chcesz być częścią największego wydarzenia w branży rachunkowo-księgowej w Polsce?

Nie zwlekaj! Zarejestruj się i już dziś dołącz do Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych!

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.