Oprogramowanie-dla-biur-rachunkowych-300x250-2.png

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym okiem ekspertów wFirma - Sponsora Złotego Kongresu MKBR

12 października 2023
Księgowość w dobie sztucznej inteligencji oraz kadry, płace i ubezpieczenia to tematy warsztatów prowadzonych kolejno przez Ewę Szpytko-Waszczyszyn oraz Emilię Lazarowicz z WFirma dla Biur Rachunkowych - Sponsora Złotego Kongresu MKBR.

Warsztat - Ewa Szpytko-Waszczyszyn

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - księgowość w dobie sztucznej inteligencji

 utomatyzacja procesów księgowych kluczem do efektywnego prowadzenia biura rachunkowego.

 • Przedsiębiorca i księgowy - gramy do jednej bramki czyli jak stworzyć dobrą współpracę.
 • Wyciągi bankowe - od teraz to nie problem - sprawdź dlaczego.
 • Księgowy oraz SI - jak nauczyć się wykorzystywać sztuczną inteligencję a nie z nią rywalizować.
 • Dlaczego program online daje przewagę i jak go skutecznie wykorzystać?
 • Czy rola księgowego w dobie sztucznej inteligencji zmaleje?

MKBR23-1187x625px-prelegenci-Szpytko.png [330.69 KB]

Warsztat - Emilia Lazarowicz

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - kadry, płace i ubezpieczenia

 • Czym jest automatyzacja pracy i gdzie w kadrach można ją wdrożyć?
 • Efektywność pracy dzięki odpowiednim narzędziom.
  • Jednolite środowisko pracy - system do księgowości, kadr, płac i ubezpieczeń ZUS.
  • Masowe operacje na wielu firmach.
  • Komunikacja z klientem i korzyści z pracy w jednym systemie.
 • Przyszłość i możliwości SI w kadrach, płacach i ubezpieczeniach.

MKBR23-1187x625px-prelegenci-Lazarowicz.png [277.45 KB]

Te i kilkanaście innych warsztatów z udziałem ekspertów czeka na Was już 2️⃣6️⃣ i 2️⃣7️⃣ października w Targi Kielce - Centrum Kongresowe

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.