promise.png
Gadżety religijne od firmy Promise.

Artykuły religijne od Promise na Sacroexpo

16 maja 2022
Firma Promise istnieje na rynku od 1994 roku. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wybór akcesoriów użytkowych i gadżetów religijnych. Wysokiej jakości produkty marki Promise będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach podczas Wystawy Sacroexpo.

Na wyjątkowość i oryginalność produktów marki Promise wpływa fakt, że przedsiębiorstwo współpracuje z wysokiej klasy artystami plastykami. W ofercie sklepu znajdują się m.in. gadżety religijne dorosłych, dzieci i młodzieży – kubki, odblaski czy artykuły papiernicze, koszulki i bluzy z religijnymi nadrukami. Oferowane przedmioty sprawdzą się idealnie na prezent dla bliskich, jak również dla nas samych.

Podczas Wystawy Sacroexpo będzie można nabyć wysokiej jakości produkty od firmy Promise w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku na Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo do Targów Kielce.

Wstęp na targi bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.