krono-plast-logo-WP-GREEN-GRAY-rgb.png

Akcesoria dachowe od KRONO-PLAST podczas Dach Forum

19 grudnia 2022
Producent akcesoriów dachowych, głównie kominków wentylacyjnych dopasowanych do większości pokryć dachowych zapewnia innowacyjne rozwiązania i niedostępne nigdzie indziej kominki obrotowe Rotoline oraz kominki wentylacyjne do pokryć ceramicznych ALUvent. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się odwiedzając stoisko Dach Holding Roof Master.

Firma Krono-Plast powstała w 2010 roku w Kłobucku, w wyniku połączenia doświadczeń z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz sprzedaży i montażu pokryć dachowych. Od początku specjalizowała się w produkcji akcesoriów dachowych, takich jak: kominki wentylacyjne, wywietrzniki połaciowe, przejścia dachowe. Produkty Krono-Plast powstają z myślą o łatwości montażu, precyzyjnym dopasowaniu do pokrycia dachowego, szczelności i wysokiej jakości materiałów. Przez 12 lat działalności, firma stawia na wysoki standard produktów oraz ich optymalne dopasowanie do wciąż intensywnie rozwijającego się sektora pokryć dachowych. Przemyślane inwestycje doprowadziły do tego, iż na chwilę obecną Krono-Plast to nie tylko 4000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej, uzbrojonej w nowoczesny park maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również ciśnieniowa odlewnia aluminium wraz z lakiernią proszkową oraz zakład narzędziowy „Zaborowski”, produkujący formy wtryskowe i odlewnicze.

Krono-Plast posiada szerokie portfolio produktów. Trzy linie kominków wentylacyjnych wykonanych z wysokiej jakości tworzywa PP – Ecoline Premium, Smartline oraz kominki obrotowe Rotoline, które dopasowane są do większości pokryć dachowych – od pokryć płaskich jak gont, przez pokrycia blaszane, po dachówki betonowe i ceramiczne.

 Krono-Plast jako jedyny produkuje kominki wentylacyjne, sanitarne i inne akcesoria do dachówek ceramicznych, które wykonane są ze stopu aluminium, o ściance grubości 3,5 mm. Linie produktowe Alu Vent, Alu Sanitar i Alu Roto cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością, łatwością montażu oraz odpowiednimi cechami technicznymi, w odróżnieniu od produktów tego typu wykonanych z ceramiki. Malowanie proszkowe produktów gwarantuje dopasowanie kolorystyczne do dachówek.

W ofercie Krono-Plast znajduje się również linia produktów do montażu na kominach wentylacyjnych murowanych. Poza kominkami wentylacyjnymi Krono-Plast produkuje szereg akcesoriów uzupełniających – rury przyłączeniowe Kronoflex, kompatybilne z kominkami i łatwo montowane „na click”, skraplacz kondensatu z wentylatorem wewnątrz, przejścia stabilizujące i uszczelniające otwór w membranie oraz wiele innych. 

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!