agrotech-wiesc-zizby.jpg

Agrotech 2023 w Targach Kielce coraz bliżej. Trwa sprzedaż biletów! Sprawdź godziny otwarcia

10 marca 2023
Nie stój w kolejkach. Kup bilet na Agrotech już dziś. Do 16 marca włącznie można kupować za pośrednictwem naszej strony internetowej bilety na targi techniki rolniczej Agrotech w Kielcach. W dni targów - od 17 do 19 marca, bilety będzie można dostać tylko w kasach.

Agrotech to największa wystawa targowa w halach w kraju spośród wszystkich branż gospodarki i jedna z najbardziej liczących się w Europie. Wystawcy zapewniają pełną ofertę dla gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria.  Wystawie towarzyszyć będą konferencje o Rolnictwie 4.0 i ekoschematach pod hasłem „jak dostać maksimum”. Wśród atrakcji zaplanowane są spotkania ze znanymi z mediów – Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, który wziął udział w show telewizyjnej Jedynki. 

W piątek, 17 lutego ruszyła internetowa sprzedaż biletów, która potrwa do czwartku, 16 marca. Warto skorzystać i ominąć kolejki w dni wydarzenia. 

Przejdź tu: Kup bilet normalny bądź ulgowy na Agrotech i Las - Expo

 

Ceny biletów wstępu:

  • normalny: 15 zł,
  • ulgowy: 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób – opiekun bezpłatnie)  

Bilety:

  • do 16 marca włącznie można kupić bilet na stronie targikielce.pl/agrotech
  • tradycyjny bilet w dni targów do kupienia w kasach ośrodka

 

 Godziny otwarcia targów:

  • piątek, 17.03.2023: 10 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)
  • sobota, 18.03.2023: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30) 
  • niedziela, 19.03.2023: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)

 

Jak dojechać?

Targi Kielce usytuowane są w sercu Europy Środkowo – Wschodniej, na południu Polski. Położenie na przecięciu dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych – drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej nr 74 oraz w otoczeniu kilku lotnisk zapewnia komfortowy dojazd z każdego regionu Polski, jak również z zagranicy.

Adres: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25 – 672 Kielce

GPS: 50° 53' 56,47'' N / 20° 35' 20,57'' E   

 

Dla podróżujących samochodem

  • Bezpośredni zjazd z obwodnicy – Targi Kielce lokują się na skrzyżowaniu drogi S7 i drogi krajowej nr 74.
  • Wjazdy do Kielc, ulice w mieści oraz zachodnia obwodnica są oznakowane drogowskazami kierującymi do ośrodka najkrótszymi trasami

Dla podróżujących pociągiem lub autobusem

Kielce są skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi miastami w Polsce. Dworce kolejowy i autobusowy znajdują się około 10 minut jazdy samochodem (taksówką) od terenów targowych. W pobliżu dworców są przystanki komunikacji miejskiej.

Dla podróżujących komunikacją miejską

do Targów Kielce przywiozą linie:

25 (przystanek Targi Kielce)

21 (spod dworca autobusowego do przystanku Zakładowa – tuż przy ośrodku)

54 (spod dworca kolejowego i autobusowego do przystanku Batalionów Chłopskich V) – 5 minut do terminali

112 (do przystanku Batalionów Chłopskich V) – 5 minut do terminali

Dokładny rozkład na ztm.kielce.pl   

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.