agrotech-wiesc-zizby.jpg

Agrotech 2023 w Targach Kielce coraz bliżej. Trwa sprzedaż biletów! Sprawdź godziny otwarcia

10 marca 2023
Nie stój w kolejkach. Kup bilet na Agrotech już dziś. Do 16 marca włącznie można kupować za pośrednictwem naszej strony internetowej bilety na targi techniki rolniczej Agrotech w Kielcach. W dni targów - od 17 do 19 marca, bilety będzie można dostać tylko w kasach.

Agrotech to największa wystawa targowa w halach w kraju spośród wszystkich branż gospodarki i jedna z najbardziej liczących się w Europie. Wystawcy zapewniają pełną ofertę dla gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria.  Wystawie towarzyszyć będą konferencje o Rolnictwie 4.0 i ekoschematach pod hasłem „jak dostać maksimum”. Wśród atrakcji zaplanowane są spotkania ze znanymi z mediów – Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, który wziął udział w show telewizyjnej Jedynki. 

W piątek, 17 lutego ruszyła internetowa sprzedaż biletów, która potrwa do czwartku, 16 marca. Warto skorzystać i ominąć kolejki w dni wydarzenia. 

Przejdź tu: Kup bilet normalny bądź ulgowy na Agrotech i Las - Expo

 

Ceny biletów wstępu:

  • normalny: 15 zł,
  • ulgowy: 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób – opiekun bezpłatnie)  

Bilety:

  • do 16 marca włącznie można kupić bilet na stronie targikielce.pl/agrotech
  • tradycyjny bilet w dni targów do kupienia w kasach ośrodka

 

 Godziny otwarcia targów:

  • piątek, 17.03.2023: 10 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)
  • sobota, 18.03.2023: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30) 
  • niedziela, 19.03.2023: 9 – 16 (sprzedaż biletów do godziny 15.30)

 

Jak dojechać?

Targi Kielce usytuowane są w sercu Europy Środkowo – Wschodniej, na południu Polski. Położenie na przecięciu dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych – drogi ekspresowej S7 i drogi krajowej nr 74 oraz w otoczeniu kilku lotnisk zapewnia komfortowy dojazd z każdego regionu Polski, jak również z zagranicy.

Adres: Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25 – 672 Kielce

GPS: 50° 53' 56,47'' N / 20° 35' 20,57'' E   

 

Dla podróżujących samochodem

  • Bezpośredni zjazd z obwodnicy – Targi Kielce lokują się na skrzyżowaniu drogi S7 i drogi krajowej nr 74.
  • Wjazdy do Kielc, ulice w mieści oraz zachodnia obwodnica są oznakowane drogowskazami kierującymi do ośrodka najkrótszymi trasami

Dla podróżujących pociągiem lub autobusem

Kielce są skomunikowane ze wszystkimi najważniejszymi miastami w Polsce. Dworce kolejowy i autobusowy znajdują się około 10 minut jazdy samochodem (taksówką) od terenów targowych. W pobliżu dworców są przystanki komunikacji miejskiej.

Dla podróżujących komunikacją miejską

do Targów Kielce przywiozą linie:

25 (przystanek Targi Kielce)

21 (spod dworca autobusowego do przystanku Zakładowa – tuż przy ośrodku)

54 (spod dworca kolejowego i autobusowego do przystanku Batalionów Chłopskich V) – 5 minut do terminali

112 (do przystanku Batalionów Chłopskich V) – 5 minut do terminali

Dokładny rozkład na ztm.kielce.pl   

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.