AgroTech-245.jpg
Obecność w marcu w Targach Kielce już potwierdza marka Massey Ferguson, której stoisko podczas ostatniego Agrotechu było oblegane.

Agrotech 2023 już w marcu w Kielcach. Ciągniki zaprezentują najwięksi producenci na świecie

29 listopada 2022
Cenione i znane marki deklarują udział w 28. edycji Targów Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Wydarzenie, które odbędzie się od 17 do 19 marca zapowiada się już teraz okazale. Będą prezentacje najnowszych osiągnięć tej branży przemysłu. Firmy, które chcą przygotować duże stoiska, do 12 grudnia mogą skorzystać ze specjalnych warunków proponowanych przez Targi Kielce.

Nieco ponad trzy miesiące zostało do największych w Polsce targów rolnych organizowanych w halach. Ostatnią edycję zwiedziło 50 tysięcy osób z całego kraju i zagranicy. W 9 halach wystawiło się 350 firm z 11 krajów. Przypomnijmy, że rekordowa edycja - przedpandemiczna, z 2019 zgromadziła 75 tysięcy zwiedzających, 11 hal Targów Kielce i teren zewnętrzny zajęło 750 firm z 25 krajów! Jak prognozują organizatorzy, już teraz marcowa edycja zapowiada się dość okazale i ciekawie.

 

Udział w targach rolnych Agrotech w Kielcach potwierdzają najwięksi w branży – będą Zetor, John Deere, Claas, AGCO z markami Massey Ferguson, Fendt i Valtra. Deklaracje składają kolejni, szykują się atrakcyjne stoiska z szeroką ofertą, a wśród nich nowości. Pojawi się między innymi Fendt 700 Vario Gen7 - całkowicie nowy projekt firmy, który wyróżnia się rozszerzeniem zakresu mocy do 300 KM dla różnorodnych zastosowań.

 

Producenci podczas ostatniej wystawy zwracali uwagę na postępującą specjalizację. Spodziewać się więc możemy nowości dla poszczególnych działów produkcji rolnej. Sami rolnicy zaznaczali, że nie tylko komfort i efektywność pracy są dla nich istotne, ale też oszczędność - i paliwa, i siły pracowniczej. Stąd potrzeba tworzenia zespołów, by za jednym przejazdem wykonać jak najwięcej robót.


Podczas marcowego Agrotechu zwiedzający przyjrzą się także modelom maszyn uprawowych - także agregatom, zielonkowych, siewnych, do warzyw, sadów, winnic, opryskiwaczom. Sprawdzą możliwości ich wykorzystania do prac. Nie zabraknie coraz potężniejszych kombajnów do zbóż i kukurydzy. Ofertę zaprezentują też firmy produkujące maszyny do obsługi gospodarstw oraz hodowli zwierzęcych.


Nowości zapowiadają się także w propozycji nawozów, wapna, środków ochrony roślin. Lata doświadczeń Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej udowadniają, że wystawa Agrotechu co roku zaskakuje.

Wystawcy, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę zajmując większą przestrzeń, do 12 grudnia mogą skorzystać z specjalnych warunków przygotowanych przez Targi Kielce.

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.