Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

 

Kategoria AUTOBUSY

Wyróżnienia:

  • Solaris Bus & Coach, Owińska za Solaris Urbino 9 LE electric
  • ARP E-Vehicles Sp. z o.o., Solec Kujawski za PILEA 10E, Miejski Autobus Elektryczny
  • Autosan Sp. z o.o., Sanok za Autobus AUTOSAN SANCITY 12LFH,

 

Medale:

  • Man Truck & Bus Polska Sp. z o.o., Nadarzyn za Man Lions City E
  • Solaris Bus & Coach, Owińska za Solaris Urbino 12 hydrogen

 

Kategoria CZĘŚCI I WYPOSAŻENIE AUTOBUSÓW

Wyróżnienia:

  • Systemy Autobusowe Sp. z o.o., Warszawa za: FEUTECHNIK SLOW FIRE - System Spowalniania Palenia Baterii
  • Drabpol sp.j. P.Drabczyński i wspólnik, Mykanów za PRO VIU 360 (II GEN)

 

Medale:

  • Herbert Kneitz gmbH, Mitterndorf, Austria za tkaninę z recyklingu przędzy
  • Voith Turbo sp. z o.o., Majków Duży za automatyczną przekładnię autobusową z modułem hybrydowym Voith DIWA NXT
  • Medcom sp. z o.o., Warszawa za napęd serii FT-80-600D SiC / PSM-42 do elektrycznych autobusów wykonany w najnowszej technologii węglika krzemu (SiC)

 

Kategoria INFRASTRUKTURA TECHNICZNA

Wyróżnienie:

  • Ekoenergetyka - Polska S.A., Zielona Góra za AXON EASY

 

Kategoria SYSTEMY OBSŁUGI PASAŻERÓW MIN: INFORMACJA, BEZPIECZEŃSTWO, PLANOWANIE SIECI

Wyróżnienia:

  • Pixel Sp. z o.o., Bydgoszcz za Pixel Video Recorder
  • Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k., Warszawa za EP253A

 

Kategoria SYSTEMY POBIERANIA OPŁAT

Medal:

  • Mennica Polska S.A., Warszawa za kartę płatniczą z identyfikatorem biletu okresowego

 

Kategoria INNE

Wyróżnienia:

  • AidlerMedia Sp. z o.o., Warszawa za Alko Prevent
  • eN-TRUCK Piotr Niemiałkowski, Leszno za ADAS TRUCK Zestaw do kalibracji systemów wspomagania kierownicy i kontroli trakcji w pojazdach użytkowych
  • El-Cab Sp. z o.o., Owińska za Pokładowy Jonizator Bipolarny Viromaxx firmy ROSHO

 

Medal:

  • DPK System Sp. z o.o.,sp.k , Wieliczka za Aplikację Mobilną RMS

 

WYRÓŻNIENIA TOP DESIGN
za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska:

  • AUTOSAN Sp. z o.o., Sanok
  • EL-CAB Sp. z o.o., Owińska
  • GRUPA EKOENERGETYKA Spółka Akcyjna, Warszawa
  • IRIS GmbH, Niemcy
  • J.M. VOITH SE & Co. KG, Niemcy
  • LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K., Warszawa
  • R&G PLUS Sp. z o.o., Mielec
  • SIMS sp. z o.o. Spółka komandytowa, Zakład Elektroniczny, Bydgoszcz

 

NAGRODY TOP DESIGN
za kompleksową prezentację firmy i nowatorski sposób aranżacji:

  • ARP E-VEHICLES Sp. z o.o., Solec Kujawski
  • MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o., Nadarzyn
  • Solaris Bus & Coach sp. z o.o., Owińska
27-29.10.2021
Godziny otwarcia
  • 27 X 2021
    10:00 - 17:00
  • 28 X 2021
    10:00 - 17:00
  • 29 X 2021
    10:00 - 15:00
    27-29.10.2021
    Godziny otwarcia
    • 27 X 2021
      10:00 - 17:00
    • 28 X 2021
      10:00 - 17:00
    • 29 X 2021
      10:00 - 15:00