tk_dom_fb_banner_500_x_418_px.jpg

Zmiana terminu targów DOM

21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku

Szanowni Państwo,

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikające z szerzącego się
w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2, nie zmienia zakazu organizacji imprez masowych. Zatem powyższa restrykcja wyklucza odbycie się 
XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM od 26 do 28 czerwca tego roku.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju oraz potrzeb klientów wyznaczyliśmy nowy termin. Targi DOM odbędą się od 21 do 23 sierpnia 2020. Mamy nadzieję, że czas jaki pozostał do wydarzenia w nowym terminie pozwoli na  przemyślane przygotowanie do udziału w nim..

Jednocześnie odbędą się wystawy: XXVII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, V Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY oraz IX Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu przetrwali ten niełatwy czas, wychodząc z niego obronną ręką. #LojalniWBiznesie, #RazemDamyRadę.

Do zobaczenia w Targach Kielce.

dr Andrzej Mochoń,

Prezes Zarządu Targów Kielce

21 maja 2020

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
06 lipca 2020
W nowym kalendarzu Targów Kielce nie mogło zabraknąć ulubionej wystawy kielczan. 22 i 23 sierpnia zapraszamy do DOM-u!
16 lipca 2020
Fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja- najlepsze rozwiązania i fachowe porady podczas Targów Dom.
24 lipca 2020
Tegoroczna edycja targów odbędzie się wyjątkowo w sierpniu. Specjaliści z branży ogrodniczej, którzy pojawią się w Kielcach opowiedzą w jaki sposób urządzić balkon czy taras, a także posłużą radą dotyczącą roślinnych trendów. Poznajcie naszych wystawców
27 lipca 2020
Pierwszy raz w historii wydarzenia zostanie wybudowany dom modułowy. Już 22 i 23 sierpnia będzie można obejrzeć go w Targach Kielce
05 sierpnia 2020
Dachy solarne, fotowoltaika, dofinansowania - po prostu Życie na Prąd. Kielecka firma zagości u nas podczas tegorocznej edycji Targów Dom.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy