tk_dom_fb_banner_500_x_418_px.jpg

Zmiana terminu targów DOM

21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku

Szanowni Państwo,

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikające z szerzącego się
w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2, nie zmienia zakazu organizacji imprez masowych. Zatem powyższa restrykcja wyklucza odbycie się 
XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM od 26 do 28 czerwca tego roku.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju oraz potrzeb klientów wyznaczyliśmy nowy termin. Targi DOM odbędą się od 21 do 23 sierpnia 2020. Mamy nadzieję, że czas jaki pozostał do wydarzenia w nowym terminie pozwoli na  przemyślane przygotowanie do udziału w nim..

Jednocześnie odbędą się wystawy: XXVII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, V Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY oraz IX Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu przetrwali ten niełatwy czas, wychodząc z niego obronną ręką. #LojalniWBiznesie, #RazemDamyRadę.

Do zobaczenia w Targach Kielce.

dr Andrzej Mochoń,

Prezes Zarządu Targów Kielce

21 maja 2020

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
Podczas wydarzenia została zaprezentowana wystawa wyjątkowych samochodów i motocykli. Polska Izba Motoryzacji zorganizowała konferencję, na której poruszone było wiele ciekawych kwestii dotyczących stawek RBH.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
19 sierpnia 2020
Jednym z wystawców targów Dom i Ogród jest nowoczesna i niezwykle kreatywna designersko firma G&D Fabryka Mebli.
18 sierpnia 2020
Tegoroczne, ulubione targi kielczan w dużej mierze będą poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii. Życie bez rachunków, najlepsze urządzenia grzewcze, wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne i wykorzystywanie energii słonecznej – to hasła dominujące podczas Targów Dom!
18 sierpnia 2020
Tradycyjnie podczas Targów Dom, Ogród i Ty wystawcy zaprezentują nietuzinkowe produkty dla miłośników stylu i designu. Obowiązkowym punktem będzie w tym roku stoisko z drewnianymi meblami do domu i ogrodu firmy Arkadia.
18 sierpnia 2020
CK Motors Expo po raz pierwszy w Targach Kielce. Miłośników czterech kółek zapraszamy na wystawę zabytkowych, unikatowych i nieszablonowych aut.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy