tk_dom_fb_banner_500_x_418_px.jpg

Zmiana terminu targów DOM

21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku

Szanowni Państwo,

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikające z szerzącego się
w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2, nie zmienia zakazu organizacji imprez masowych. Zatem powyższa restrykcja wyklucza odbycie się 
XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM od 26 do 28 czerwca tego roku.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju oraz potrzeb klientów wyznaczyliśmy nowy termin. Targi DOM odbędą się od 21 do 23 sierpnia 2020. Mamy nadzieję, że czas jaki pozostał do wydarzenia w nowym terminie pozwoli na  przemyślane przygotowanie do udziału w nim..

Jednocześnie odbędą się wystawy: XXVII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, V Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY oraz IX Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu przetrwali ten niełatwy czas, wychodząc z niego obronną ręką. #LojalniWBiznesie, #RazemDamyRadę.

Do zobaczenia w Targach Kielce.

dr Andrzej Mochoń,

Prezes Zarządu Targów Kielce

21 maja 2020

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
27 marca 2019
Pod taką nazwą, w pierwszy dzień targów DOM, odbyło się naukowe spotkanie specjalistów geologów.
06 kwietnia 2019
Trendy w aranżacji wnętrz, fotowoltaika i mostki termiczne – to tylko niektóre z prelekcji jakie odbędą się podczas targów
06 kwietnia 2019
Podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz dostępna jest dla zwiedzających Strefa Porad Architektów.
07 kwietnia 2019
W ostatnim dniu Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk.
27 stycznia 2020

Działalność firmy związana jest z szeroko pojętą techniką osłonową.

31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy