ECOGRAL.png

Zespół pasjonatów z ecoGRAL wyróżnia się na rynku fotowoltaicznym. Teraz zaprezentuje się na targach Enex

01 lutego 2024
Hurtownia ecoGRAL już od 7 do 8 lutego na targach Enex! Na stoisku nr E-52 będzie można poznać różnorodne produkty związane z energią odnawialną, a także rozwiać wszelkie wątpliwości związane z branżą. Zapraszamy do Targów Kielce!

ecoGRAL to nie tylko hurtownia - to przede wszystkim zespół pasjonatów, którzy dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu wyróżniają się na rynku fotowoltaicznym!

W ofercie firmy znajdują się różnorodne produkty związane z energią odnawialną, takie jak moduły fotowoltaiczne, falowniki, falowniki hybrydowe, magazyny energii, kompensatory mocy biernej, konstrukcje montażowe, elektryka, optymalizatory mocy, pompy ciepła oraz zbiorniki. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, firma ecoGRAL jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę, odpowiadając na wszelkie pytania związane z branżą. Centrum dystrybucji OZE ecoGRAL znajduje się w Czeladzi, co umożliwia sprawną logistykę towarów w każdym kierunku, zwłaszcza z uwagi na bliskość autostrady A4 i S1. Dodatkowo, firma ecoGRAL organizuje ciekawe szkolenia z branży, na które serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. Warto skorzystać z tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat energii odnawialnej. 

Podczas Targów Enex, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z produktami hurtowni ecoGRAL na stoisku nr E-52. Handlowcy firmy będą dostępni, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i udzielić pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Oferowany jest również wybór między odbiorem osobistym a zakupami przez platformę B2B.

Z produktami hurtowni ecoGRAL będzie można zapoznać się na stoisku nr E-52 podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje REJESTRACJA

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.