enex24-rezerwacja-560x440.png
Zostań Wystawcą Targów Enex!

Zarezerwuj swoje miejsce na Enex i zostań Wystawcą 26. edycji targów!

25 lipca 2023
Targi Enex przyciągają wiodące firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej – najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, a także energetyki konwencjonalnej. Dołącz do grona najlepszych w branży i zaprezentuj swoją ofertę już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Już w lutym 2024 roku kielecki ośrodek wystawienniczy stanie się miejscem światowych premier i zawierania strategicznych porozumień. W Targach Kielce prezentowane są m.in. najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, a także modele inwerterów i pomp ciepła oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny. Oprócz możliwości poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, kieleckie targi to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów i branżowych spotkań. Program Enexu jest zawsze bardzo bogaty w wydarzenia towarzyszące.

Spotkanie na targach jest także okazją do nawiązania wartościowych relacji biznesowych z przedstawicielami firm nawet z kilku kontynentów. Podczas poprzedniej edycji, z ofertą Enexu udało się dotrzeć nawet do Singapuru i na Sri Lankę. Swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło ponad 19,5 tysiąca zwiedzających! 

To właśnie w Kielcach doceniani są najlepsi z branży energetycznej. Wybrani Wystawcy targów Enex otrzymują nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach m.in. za magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE.  Doceniane są także najciekawsze aranżacje stoisk targowych i sposób promocji, a także najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce.

Kolejna edycja spotkania branży energetycznej odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Link do zgłoszeń dla Wystawców dostępny jest ➡️ TUTAJ

/MSi/

Polecane aktualności
27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
24 lipca 2023
Ponad 25 lat historii, ponad 300 Wystawców pochodzących z kilku kontynentów, najnowsze technologie z sektora OZE i miejsce spotkań prawie 20 tys. miłośników energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań - to czynniki, które sprawiają, że targi Enex są obecnie jedną z wiodących imprez wystawienniczych w Targach Kielce.
21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.