91996738_105219517811871_2038577304736628736_o.jpg
Platforma wspierająca zamawianie zakupów jest darmowa

Zakupy u swoich, czyli ogólnpolska akcja Fundacji Profeto

06 kwietnia 2020
W związku z panującą epidemią koronawirusa Grupa Programistów wraz z fundacją Profeto zaprojektowali i stworzyli zupełnie darmową platformę wsparcia lokalnych sklepów "Zakupy u Swoich" - dając możliwość bezpiecznych zakupów.

Próbując odnaleźć się w sytuacji szerzącej się epidemii, Fundacja chce wspomóc możliwość zakupów on-line w małych polskich sklepach spożywczych, wielobranżowych, gospodarstwach rolnych poprzez platformę zakupową. W ten sposób dzięki  transmisję wirusa zostanie ograniczona, a mały lokalny, rodzinny polski biznes otrzyma niezbędne w tym ciężkim okresie wsparcie. Platforma wspierająca zamawianie zakupów jest darmowa. Ani właściciele sklepów, ani klienci nie ponoszą kosztów korzystania z aplikacji. Administratorem i zarządcą serwisu jest Fundacja Profeto.pl - Serwański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, partner medialny Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. 

Do akcji włączyło się już 120 sklepów z całej Polski. Zakupów można dokonywać na stronie https://zakupyuswoich.pl/

Zachęcamy do skorzystania z serwisu i wspierania lokalnej przedsiębiorczości.

(MB)

Polecane aktualności
11 czerwca 2019
Za nami uroczysta gala wręczenia medali i wyróżnień targowych jubileuszowej XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO oraz X Europejskiego Salonu Nowych Technologii dla Muzeów, Konserwacji Zabytków i Dziedzictwa Narodowego EXPOSITIO.
11 czerwca 2019
Koncert jednego z Laureatów tegorocznego Medalu Per Artem ad Deum wprawił w chwilę muzycznej zadumy gości, którzy zasiedli na widowni w sali Omega w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
11 czerwca 2019
Na uroczystej gali wystawy SACROEXPO, 10 czerwca Medale Per Artem ad Deum odebrali wybitni artyści – Marcin Bornus – Szczyciński, Tadeusz Boruta i Alexander Kornoukhov.
11 czerwca 2019
W tegorocznych „Dialogach o Sztuce” wzięli udział nagrodzeni medalami Per Artem Ad Deum – Aleksander Kornoukhov, Marcin Bornus-Szczyciński oraz Tadeusz Boruta.
11 czerwca 2019
"W człowieku innej wiary zobaczmy tego, który potrzebuje Bożej łaski..." - tak można podsumować spotkanie, które odbyło się w Targach Kielce 11 czerwca.
12 listopada 2019

Bp Florczyk od kilkunastu lat współpracował z Papieską Radą ds. Kultury. Jak zaznaczył, nominacja na jej członka mogła być związana z reorganizacją Rady, do której zostało dołączone zagadnienie sportu.

 

01 kwietnia 2020
W ofercie targów SACROEXPO pojawi się wyjątkowy materiał dydaktyczny: Pluszowy Jezus
15 maja 2020
Henryk Jagodziński – kapłan pochodzący z parafii Małogoszcz, został mianowany przez papieża Franciszka Nuncjuszem Apostolskim w Ghanie i arcybiskupem tytularnym Limosano. To pierwsze tego typu wyróżnienie w diecezji kieleckiej.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy