Sungrow-new-office-orange-logo-small.jpg
Firma Sungrow wśród 50 spółek na świecie wykazujących się największym potencjałem długoterminowego wzrostu.

Wystawca targów Enex - firma Sungrow wyróżniona w prestiżowym rankingu! Wyboru dokonano spośród największych spółek na świecie

28 grudnia 2023
Wśród renomowanych przedsiębiorstw, które znalazły się na liście Fortune Future 50 na rok 2023 nie zabrakło firmy Sungrow - wiodącego dostawcy inwerterów i systemów magazynowania energii! Doceniono największy potencjał długoterminowego wzrostu marki, która w branży energii odnawialnej z powodzeniem funkcjonuje już od 26 lat.

Firma Sungrow zajęła 12. miejsce na liście Fortune Future 50 na rok 2023 - prestiżowym rankingu 50 spółek wykazujących się największym potencjałem długoterminowego wzrostu. Wyboru kandydatów do tego miana dokonywano spośród 1700 największych spółek publicznych na świecie.

O dynamicznym rozwoju firmy Sungrow świadczą osiągane wyniki zarówno na rynku falowników fotowoltaicznych, jak i na rynku magazynowania energii. Z danych przedstawionych przez organizację S&P Commodity Insights wynika, że firma Sungrow była w 2022 roku światowym numerem jeden jeśli chodzi o dostawę inwerterów fotowoltaicznych. Wtedy to firma dostarczyła na rynek falowniki o łącznej mocy aż 77 GW. Do czerwca 2023 roku dostarczyła na rynek łącznie 405 GW mocy fotowoltaicznych. Według innych analiz, Sungrow wymieniania jest wśród firm o największym udziale na rynku magazynowania energii. W ofercie marki można znaleźć nie tylko inwertery PV, systemy magazynowania energii do zastosowań domowych i komercyjnych i uznane na całym świecie rozwiązania z zakresu pływających elektrowni fotowoltaicznych, ale również ładowarki do samochodów elektrycznych oraz systemy produkujące odnawialny wodór. Dzięki 26-letniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej produkty Sungrow obecne są w ponad 150 krajach na całym świecie.

Z portfolio firmy Sungrow będzie można zapoznać się już od 7 do 8 lutego 2024 roku podczas 26. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex.

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.