pakiety-ekran-kopia.jpg
Nowością o ofercie pakietów reklamowych dla wystawców MSPO jest duży ekran ledowy przy głównym wejściu do hali E.

Wyróżnij się sposobem dotarcia do klienta. Limitowane pakiety dla wystawców MSPO

18 lipca 2022
Specjaliści z Targów Kielce, by zaoferować jak najszersze pole do działania wystawcom 30. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, przygotowali dla nich limitowane pakiety reklamowe. Można skorzystać z form promocji na terenie targów i na naszej stronie internetowej. Nowością jest nowoczesny, duży ekran ledowy, ulokowany przy głównym wejściu do hali E, którego nie sposób przeoczyć.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO to duma Targów Kielce oraz trzecie największe targi zbrojeniowe na świecie. Nasi specjaliści chcą więc dołożyć wszelkich starań, by wystawcy zaprezentowali się jak najszerzej. Opracowali w tym celu limitowane pakiety promocyjne.  Możliwości w ofercie jest wiele. Przedsiębiorstwa i instytucje mogą wybierać wedle własnych potrzeb i dróg dotarcia do klientów. Oferujemy miejsca na terenie targów, na elewacji hal, stronie internetowej, czy w materiałach targowych i multimediach, jak monitory.

 

Reklama na terenie Targów Kielce

Reklama na terenie Targów Kielce może przybrać różne formy. Nowością przygotowaną specjalnie dla wystawców MSPO jest ekran ledowy o wymiarach 8 na 4 metry, który zostanie ulokowany przy głównym wejściu do hali E. W tym miejscu materiał promocyjny zobaczą absolutnie wszyscy zwiedzający.

 

Oczy licznych z pewnością dostrzegą także materiał zamieszczony na banerze reklamowym o wymiarach 550 x 400 - 600  centymetrów na elewacji hali wystawienniczej F/G. Baner reklamowy może zostać zamontowany także wewnątrz hali, w strefach wejścia. Wymiar takiej formy wynosi 400 x 200 cm. Z kolei na ogrodzeniu zewnętrznym przy wejściu do Targów Kielce może zostać zawieszony baner reklamowy o wymiarach 500x150 cm.

 

Ponadto na terenie ośrodka mogą stanąć potykacze reklamowe. Wedle indywidualnych potrzeb przygotujemy też grafiki na szybach i samochodach, projekty graficzne i wydruki wielkoformatowe. Następną propozycją są naklejki podłogowe kierujące na stoisko o wymiarach 100x50 cm; roll-upy, a także grafiki o wymiarach 210x297 mm w pomieszczeniach sanitarnych.

 

Reklama online

Dla wystawców przygotowaliśmy też różnorodne formy reklamy do wykorzystania  naszej stronie internetowej. Do wyboru jest baner - medium rectangle o wymiarach 300x250 pixeli, large leaderboard 970x90 pixeli, baner rotujący w wersji on-line katalogu wystawców 970x90 px, czy baner reklamowy w newsletterze 650x180 px. W samym newsletterze może zostać zamieszczona też informacja o firmie na 600 znaków ze spacjami plus zdjęcie. Kolejnymi opcjami promocji  są zamieszczenie logo firmy w reklamie display Google Ads , live stream, czyli relacja wideo prowadzona na żywo lub film ze stoiska albo prelekcji. Nasi specjaliści zrealizują również film video podczas targów wedle umówionego scenariusz bądź krótki spot z muzyką.

 

Reklama w materiałach targowych i multimedia

Do dyspozycji wystawcy mają wszystkie monitory Targów Kielce. Na nich mogą się pojawiać spoty i prezentacje, czy grafiki. Nasi specjaliści służą pomocą i wiedzą, odpowiedzą na każde pytanie dotyczące promocji.  

 

Wszystkie szczegóły i wizualizacje można znaleźć w tej BROSZURZE - KLIKNIJ I ZOBACZ>>>

 

 

 

Polecane aktualności
05 października 2022
To już 9. edycja Warsaw Security Forum organizowanego przez Fundację imienia Kazimierza Pułaskiego. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć rozmów o Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.
10 września 2022
Mimo niesprzyjającej pogody tłumy odwiedzają Dzień Otwarty Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Wystawę przygotowaną przez Wojsko Polskie możne zwiedzać do 17.00
09 września 2022
Ostatnim akcentem tegorocznej 30. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego było wręczenie nagród DEFENDER. Wyróżnienie przyznawane jest co roku przez Radę Programową i Komisję Konkursową kieleckich targów obronnych. W trakcie uroczystej gali wręczono także m.in. Nagrodę Specjalną Ministra Rozwoju i Technologii, Nagrody Prezesa Targów Kielce oraz nagrody za aranżację stoiska.
09 września 2022
Trzeciego dnia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach podpisana została umowa o współpracy Polskiej Grupy Zbrojeniowej w ramach Klastra Metrologicznego. Aktu podpisania dokonał prezes Targów Kielce dr. Andrzej Mochoń i prezes PGZ Sebastian Chwałek.
08 września 2022
- To już 30. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Kielce stały się stolicą europejskiego przemysłu obronnego na te kilka dni, a Polska jest dzisiaj w centrum architektury bezpieczeństwa Europy - mówił Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Targach Kielce w czwartek, 8 września.
08 września 2022
Od pierwszego dnia jubileuszowej edycji MSPO, wystawie sprzętu wojskowego i nowoczesnej technologii, towarzyszą liczne pokazy dynamiczne, które gromadzą sporą grupę zainteresowanych. Najnowsze systemy antydronowe, nowoczesne narzędzia stosowane przez wojsko, czy bezzałogowe statki powietrzne i kamery termowizyjne to tylko część asortymentu wykorzystywanego w pokazach.
08 września 2022
Armatohaubice Krab, czołgi Leopard, bojowe wozy piechoty, kołowe transportery opancerzone Rosomak, amerykańskie wozy MRAP Cougar będzie można zobaczyć podczas Dnia Otwartego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Targach Kielce. Będą też koncerty bojowych piosenek i pokazy musztry paradnej. Wydarzenie potrwa od 10.00 do 17.00 w sobotę, 10 września.
08 września 2022
Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach na Dzień Otwarty MSPO uruchomił specjalną linię autobusową TK, która pomoże w dotarciu do Targów Kielce w sobotę, 10 września. Na mieszkańców czeka Wystawa Sił Zbrojnych i mnóstwo atrakcji. Wstęp jest bezpłatny.