pakiety-ekran-kopia.jpg
Nowością o ofercie pakietów reklamowych dla wystawców MSPO jest duży ekran ledowy przy głównym wejściu do hali E.

Wyróżnij się sposobem dotarcia do klienta. Limitowane pakiety dla wystawców MSPO

18 lipca 2022
Specjaliści z Targów Kielce, by zaoferować jak najszersze pole do działania wystawcom 30. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, przygotowali dla nich limitowane pakiety reklamowe. Można skorzystać z form promocji na terenie targów i na naszej stronie internetowej. Nowością jest nowoczesny, duży ekran ledowy, ulokowany przy głównym wejściu do hali E, którego nie sposób przeoczyć.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO to duma Targów Kielce oraz trzecie największe targi zbrojeniowe na świecie. Nasi specjaliści chcą więc dołożyć wszelkich starań, by wystawcy zaprezentowali się jak najszerzej. Opracowali w tym celu limitowane pakiety promocyjne.  Możliwości w ofercie jest wiele. Przedsiębiorstwa i instytucje mogą wybierać wedle własnych potrzeb i dróg dotarcia do klientów. Oferujemy miejsca na terenie targów, na elewacji hal, stronie internetowej, czy w materiałach targowych i multimediach, jak monitory.

 

Reklama na terenie Targów Kielce

Reklama na terenie Targów Kielce może przybrać różne formy. Nowością przygotowaną specjalnie dla wystawców MSPO jest ekran ledowy o wymiarach 8 na 4 metry, który zostanie ulokowany przy głównym wejściu do hali E. W tym miejscu materiał promocyjny zobaczą absolutnie wszyscy zwiedzający.

 

Oczy licznych z pewnością dostrzegą także materiał zamieszczony na banerze reklamowym o wymiarach 550 x 400 - 600  centymetrów na elewacji hali wystawienniczej F/G. Baner reklamowy może zostać zamontowany także wewnątrz hali, w strefach wejścia. Wymiar takiej formy wynosi 400 x 200 cm. Z kolei na ogrodzeniu zewnętrznym przy wejściu do Targów Kielce może zostać zawieszony baner reklamowy o wymiarach 500x150 cm.

 

Ponadto na terenie ośrodka mogą stanąć potykacze reklamowe. Wedle indywidualnych potrzeb przygotujemy też grafiki na szybach i samochodach, projekty graficzne i wydruki wielkoformatowe. Następną propozycją są naklejki podłogowe kierujące na stoisko o wymiarach 100x50 cm; roll-upy, a także grafiki o wymiarach 210x297 mm w pomieszczeniach sanitarnych.

 

Reklama online

Dla wystawców przygotowaliśmy też różnorodne formy reklamy do wykorzystania  naszej stronie internetowej. Do wyboru jest baner - medium rectangle o wymiarach 300x250 pixeli, large leaderboard 970x90 pixeli, baner rotujący w wersji on-line katalogu wystawców 970x90 px, czy baner reklamowy w newsletterze 650x180 px. W samym newsletterze może zostać zamieszczona też informacja o firmie na 600 znaków ze spacjami plus zdjęcie. Kolejnymi opcjami promocji  są zamieszczenie logo firmy w reklamie display Google Ads , live stream, czyli relacja wideo prowadzona na żywo lub film ze stoiska albo prelekcji. Nasi specjaliści zrealizują również film video podczas targów wedle umówionego scenariusz bądź krótki spot z muzyką.

 

Reklama w materiałach targowych i multimedia

Do dyspozycji wystawcy mają wszystkie monitory Targów Kielce. Na nich mogą się pojawiać spoty i prezentacje, czy grafiki. Nasi specjaliści służą pomocą i wiedzą, odpowiedzą na każde pytanie dotyczące promocji.  

 

Wszystkie szczegóły i wizualizacje można znaleźć w tej BROSZURZE - KLIKNIJ I ZOBACZ>>>

 

 

 

Polecane aktualności
16 sierpnia 2022
Raytheon Company, jeden z największych koncernów obronnych świata, zaprezentuje podczas jubileuszowego MSPO w Kielcach najnowsze modele amunicji. Będą to kierowane pociski artyleryjskie Excalibur, przeciwpancerne Javelin wraz z zestawem do naprowadzania LWCLU oraz rakiety SkyCeptor. Są one cenione w polskim wojsku i w wielu krajach globu.
11 sierpnia 2022
Program Dnia Otwartego MSPO jest wypełniony atrakcjami. W sobotę, 10 września, nie tylko będzie można przyglądać się z bliska pojazdom i maszynom obronnym, ale i brać udział w konkursach z nagrodami. Nie braknie koncertów i pokazów musztry paradnej. Nad głowami unosić się będą efektowne śmigłowce. Wstęp bezpłatny dla wszystkich.
20 lipca 2022
Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak zatwierdził umowę na dostawę niszczycieli czołgów Ottokar Brzoza dla Wojska Polskiego.
25 maja 2022
Rekonesans Wystawy Sił Zbrojnych tradycyjnie poprzedza organizowany we wrześniu Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.
18 maja 2022
Turcja będzie Krajem Wiodącym podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Po raz pierwszy turecka branża obronna prezentowała się w Targach Kielce w 2013 roku.
28 lutego 2022
Od 1 stycznia br. przedsiębiorcy mogą korzystać z ulgi podatkowej na ekspansję i rozwój firm m. in. za udział w targach. Dzięki temu firmy zapłacą znacznie niższy podatek dochodowy!
17 listopada 2021
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.
10 listopada 2021
Chcesz zostać wystawcą jubileuszowej 30. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w 2022 roku? Skorzystaj z Portalu Wystawcy!