Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
RESTUBE-Swim-SEB-blue-awarded-square-1024x1024.jpg

Wyróżnij się designem i bezpieczeństwem

17 czerwca 2020
Planując ekstremalny wypad warto zaopatrzyć się w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sprzęt. Najlepiej zaufać sprawdzonym markom funkcjonującym na rynku od wielu lat

CASCO

Przez około 20 lat nazwa CASCO jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. CASCO jest jednym z wiodących europejskich producentów kasków. Produkuje między innymi kaski narciarskie i kaski rowerowe. Posiada aktualnie dwa zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do rozwoju i produkcji kasków oraz okularów, w których zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.

Firma CASCO Schutzhelme GmbH została założona w roku 1989. Jej siedziba została przeniesiona z Badenii-Wirtembergii do Saksonii w sierpniu 1995 roku. W styczniu 2006 roku kolejną fabrykę otworzono w Satu Mare w Rumunii.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i wzornictwo bezwzględnie charakteryzują wszystkie produkty CASCO dzięki wykorzystywaniu wszelkich uwag i sugestii ich użytkowników.

COOLCASC.

Pomysł narodził się na rodzinnych nartach w Szwajcarii w marcu 2007 roku, a firma powstała w Madrycie i do tej pory ma tam swoją siedzibę.
W ofercie firmy znajduje się 180 modeli nakładek podzielonych na kolekcje: Showtime, Animals, Foggy Days, Printed Cool, Cratf Patches, Exclusive, CoolBikes (specjalne na kaski rowerowe), Leds (z diodami LED) itd.
Więcej informacji na stronie:

Teraz używanie kasków nie musi być nudne a może być COOL.

Nakładki pozwolą też szybko odnaleźć naszych bliskich np. na stoku. Idealne dla szkółek i innych, większych grup.

RESTUBE

Czym kask jest dla narciarza, rowerzysty czy pracownika budowlanego tym RESTUBE jest dla surfera, pływaka.
Niezależnie czy w wodzie jest silny prąd, czy złapie nas skurcz, czy też popsuje się używany przez nas sprzęt wodny. Warto podczas sportowych zmagań mieć przy sobie RESTUBE, który może uratować nam życie.
RESTUBE jest lekką bojką asekuracyjną umieszczoną w małej poręcznej torebce, którą możecie mieć zawsze przy sobie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem przypiętym klamrą w pasie. Bojka asekuracyjna, po pociągnięciu za zawleczkę jest napełniana z typowego 16 gramowego naboju CO2 w ciągu ułamków sekundy. Po napełnieniu ma wyporność 75 N (7,0 kg) co jest wystarczające, aby głowę każdego użytkownika utrzymać nad powierzchnią wody. Po napełnieniu chwytamy się bojki i wzywamy pomocy lub płyniemy w bezpiecznym kierunku.

Zapraszamy również wszystkich branżowych przedstawicieli oraz miłośników dwóch kółek do udziału w Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo, gdzie nie zabraknie nowości z rowerowego świata. Impreza odbędzie się w Targach Kielce już 1-3 października. 

ACCS-male-logo.jpg [1.30 KB] CASCO-LOGO-bez-tla.jpg [23.25 KB] image025.jpg [2.67 KB] LOGO.jpg [43.03 KB]

510462-StuntScooter-Untwist-Ocean-1-Gross.jpg [65.46 KB] CASCO-SPEEDAiro2-RS-Blue-NeonYellow-Visor-SPEEDmask2-VAUTRON-side-rgb-800px-96dpi-04.1575.JPG [64.56 KB]

cool.jpg [479.17 KB]

(AO)

Polecane aktualności
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
04 listopada 2020
Single tracki to coraz popularniejsze w rożnych regionach, jednokierunkowe szlaki rowerowe. Trasy zostały stworzone w taki sposób, aby wszyscy bez względu na wiek i umiejętności mogli z nich skorzystać
26 października 2020
Wirtualna odsłona Kielce Bike-Expo przyciąga coraz większą ilość przedstawicieli branży rowerowej. Wydarzenie adresowane jest zarówno do producentów, hurtowni, dystrybutorów, sklepów czy serwisów
26 października 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo online będzie można zapoznać się z ofertą miejscowości, których walory sprzyjają rozwojowi turystyki rowerowej
15 października 2020
Wirtualna odsłona targów Kielce Bike-Expo w Targach Kielce, która odbędzie się od 21 do 22 listopada nabiera rozpędu
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy