Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
RESTUBE-Swim-SEB-blue-awarded-square-1024x1024.jpg

Wyróżnij się designem i bezpieczeństwem

17 czerwca 2020
Planując ekstremalny wypad warto zaopatrzyć się w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sprzęt. Najlepiej zaufać sprawdzonym markom funkcjonującym na rynku od wielu lat

CASCO

Przez około 20 lat nazwa CASCO jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. CASCO jest jednym z wiodących europejskich producentów kasków. Produkuje między innymi kaski narciarskie i kaski rowerowe. Posiada aktualnie dwa zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do rozwoju i produkcji kasków oraz okularów, w których zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.

Firma CASCO Schutzhelme GmbH została założona w roku 1989. Jej siedziba została przeniesiona z Badenii-Wirtembergii do Saksonii w sierpniu 1995 roku. W styczniu 2006 roku kolejną fabrykę otworzono w Satu Mare w Rumunii.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i wzornictwo bezwzględnie charakteryzują wszystkie produkty CASCO dzięki wykorzystywaniu wszelkich uwag i sugestii ich użytkowników.

COOLCASC.

Pomysł narodził się na rodzinnych nartach w Szwajcarii w marcu 2007 roku, a firma powstała w Madrycie i do tej pory ma tam swoją siedzibę.
W ofercie firmy znajduje się 180 modeli nakładek podzielonych na kolekcje: Showtime, Animals, Foggy Days, Printed Cool, Cratf Patches, Exclusive, CoolBikes (specjalne na kaski rowerowe), Leds (z diodami LED) itd.
Więcej informacji na stronie:

Teraz używanie kasków nie musi być nudne a może być COOL.

Nakładki pozwolą też szybko odnaleźć naszych bliskich np. na stoku. Idealne dla szkółek i innych, większych grup.

RESTUBE

Czym kask jest dla narciarza, rowerzysty czy pracownika budowlanego tym RESTUBE jest dla surfera, pływaka.
Niezależnie czy w wodzie jest silny prąd, czy złapie nas skurcz, czy też popsuje się używany przez nas sprzęt wodny. Warto podczas sportowych zmagań mieć przy sobie RESTUBE, który może uratować nam życie.
RESTUBE jest lekką bojką asekuracyjną umieszczoną w małej poręcznej torebce, którą możecie mieć zawsze przy sobie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem przypiętym klamrą w pasie. Bojka asekuracyjna, po pociągnięciu za zawleczkę jest napełniana z typowego 16 gramowego naboju CO2 w ciągu ułamków sekundy. Po napełnieniu ma wyporność 75 N (7,0 kg) co jest wystarczające, aby głowę każdego użytkownika utrzymać nad powierzchnią wody. Po napełnieniu chwytamy się bojki i wzywamy pomocy lub płyniemy w bezpiecznym kierunku.

Zapraszamy również wszystkich branżowych przedstawicieli oraz miłośników dwóch kółek do udziału w Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo, gdzie nie zabraknie nowości z rowerowego świata. Impreza odbędzie się w Targach Kielce już 1-3 października. 

ACCS-male-logo.jpg [1.30 KB] CASCO-LOGO-bez-tla.jpg [23.25 KB] image025.jpg [2.67 KB] LOGO.jpg [43.03 KB]

510462-StuntScooter-Untwist-Ocean-1-Gross.jpg [65.46 KB] CASCO-SPEEDAiro2-RS-Blue-NeonYellow-Visor-SPEEDmask2-VAUTRON-side-rgb-800px-96dpi-04.1575.JPG [64.56 KB]

cool.jpg [479.17 KB]

(AO)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Trwa cykl webinariów zorganizowany wspólnie przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 25 czerwca.
07 czerwca 2021
Krakowska firma NEUTENO Jacek Ziebura weźmie udział w nadchodzących Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy