RESTUBE-Swim-SEB-blue-awarded-square-1024x1024.jpg

Wyróżnij się designem i bezpieczeństwem

17 czerwca 2020
Planując ekstremalny wypad warto zaopatrzyć się w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sprzęt. Najlepiej zaufać sprawdzonym markom funkcjonującym na rynku od wielu lat

CASCO

Przez około 20 lat nazwa CASCO jest synonimem innowacyjności i wysokiej jakości. CASCO jest jednym z wiodących europejskich producentów kasków. Produkuje między innymi kaski narciarskie i kaski rowerowe. Posiada aktualnie dwa zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do rozwoju i produkcji kasków oraz okularów, w których zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników.

Firma CASCO Schutzhelme GmbH została założona w roku 1989. Jej siedziba została przeniesiona z Badenii-Wirtembergii do Saksonii w sierpniu 1995 roku. W styczniu 2006 roku kolejną fabrykę otworzono w Satu Mare w Rumunii.

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i wzornictwo bezwzględnie charakteryzują wszystkie produkty CASCO dzięki wykorzystywaniu wszelkich uwag i sugestii ich użytkowników.

COOLCASC.

Pomysł narodził się na rodzinnych nartach w Szwajcarii w marcu 2007 roku, a firma powstała w Madrycie i do tej pory ma tam swoją siedzibę.
W ofercie firmy znajduje się 180 modeli nakładek podzielonych na kolekcje: Showtime, Animals, Foggy Days, Printed Cool, Cratf Patches, Exclusive, CoolBikes (specjalne na kaski rowerowe), Leds (z diodami LED) itd.
Więcej informacji na stronie:

Teraz używanie kasków nie musi być nudne a może być COOL.

Nakładki pozwolą też szybko odnaleźć naszych bliskich np. na stoku. Idealne dla szkółek i innych, większych grup.

RESTUBE

Czym kask jest dla narciarza, rowerzysty czy pracownika budowlanego tym RESTUBE jest dla surfera, pływaka.
Niezależnie czy w wodzie jest silny prąd, czy złapie nas skurcz, czy też popsuje się używany przez nas sprzęt wodny. Warto podczas sportowych zmagań mieć przy sobie RESTUBE, który może uratować nam życie.
RESTUBE jest lekką bojką asekuracyjną umieszczoną w małej poręcznej torebce, którą możecie mieć zawsze przy sobie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem przypiętym klamrą w pasie. Bojka asekuracyjna, po pociągnięciu za zawleczkę jest napełniana z typowego 16 gramowego naboju CO2 w ciągu ułamków sekundy. Po napełnieniu ma wyporność 75 N (7,0 kg) co jest wystarczające, aby głowę każdego użytkownika utrzymać nad powierzchnią wody. Po napełnieniu chwytamy się bojki i wzywamy pomocy lub płyniemy w bezpiecznym kierunku.

Zapraszamy również wszystkich branżowych przedstawicieli oraz miłośników dwóch kółek do udziału w Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo, gdzie nie zabraknie nowości z rowerowego świata. Impreza odbędzie się w Targach Kielce już 1-3 października. 

ACCS-male-logo.jpg [1.30 KB] CASCO-LOGO-bez-tla.jpg [23.25 KB] image025.jpg [2.67 KB] LOGO.jpg [43.03 KB]

510462-StuntScooter-Untwist-Ocean-1-Gross.jpg [65.46 KB] CASCO-SPEEDAiro2-RS-Blue-NeonYellow-Visor-SPEEDmask2-VAUTRON-side-rgb-800px-96dpi-04.1575.JPG [64.56 KB]

cool.jpg [479.17 KB]

(AO)

Polecane aktualności
22 kwietnia 2020
Od poniedziałku znowu można korzystać z parków, lasów i bulwarów. Zatem ponownie możemy wskoczyć na rowery i zrelaksować się w otoczeniu przyrody - oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
28 kwietnia 2020
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała wskazówki techniczne dotyczące tego, jak powinno się zachowywać w trakcie pandemii koronawirusa.
02 czerwca 2020
Sklepy sportowe w dobie pandemii koronawirusa przeżywają prawdziwe oblężenie. Po kilkutygodniowych restrykcjach wprowadzonych przez rząd, wszystko powoli wraca do normalności. Na ulice wyjeżdżają także cykliści.
15 czerwca 2020
Nowe zasady związane z pandemią pozwalają już na jeżdżenie bez maseczek i spotkania ze znajomymi. Za nami długi, aktywny weekend
29 czerwca 2020
Hulajnogi, deski, skutery elektryczne w ostatnim czasie podbijają rynek. Te małe, zwinne urządzenia pomagają błyskawicznie dotrzeć do celu. Największą ilość swoich zwolenników mają w zatłoczonych miastach, gdzie pomagają zaoszczędzić czas. To także świetny pomysł na dynamiczny relaks
06 lipca 2020
Jeśli mieszkacie na Mazowszu lub w Wielkopolsce, wycieczki nad morze albo w góry mogą być zbyt odległe. Na szczęście centralna Polska również obfituje w interesujące trasy rowerowe różnej długości - oto nasz wybór
07 lipca 2020
Wydarzenie skierowane do miłośników dwóch kółek odbędzie się jesienią w Targach Kielce
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy