_HSC6370.JPG

Wieczór nagród na Targach KIDS’ TIME 2020

20 lutego 2020
Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych produktów. Docenione zostały także stoiska.

Jak podkreślił przewodniczący komisji konkursowej redaktor Marek Jankowski wydawca czasopisma „Branża Dziecięca” – Obrady były dość burzliwe. Przewodniczący zachęcał również firmy do udziału w kolejnych konkursach. Pełna lista nagrodzonych znajduje się tu. Wyróżnienia i medale trafiły do firm, których stoiska zrobiły największe wrażenie na komisji konkursowej. Podczas gali uczczono także ważne jubileusze firm:

  • Wader Fabryka Zabawek – 30-lecie 
  • ROAN - 50-lecie 
  • TUBLU - 10-lecie
  • Cartamundi - 50-lecie
  • TEGA BABY - 30-lecie

Tradycyjnie podczas gali Targów KIDS' TIME swoje nagrody wręczyło czasopismo "Branża dziecięca". Wieczór uświetnił występ saksofonisty Michała Szafrańca.

(UK)

_HSC6357.JPG [2.52 MB]

_HSC6330.JPG [2.23 MB]

_HSC6373.JPG [3.15 MB]

_HSC6507.JPG [2.91 MB]

_HSC6428.JPG [2.69 MB]

Polecane aktualności
19 lutego 2020
Każdy może poczuć się jak dziecko. Przejechać się w foteliku i ... przeżyć kolizję. Jest to możliwe dzięki symulatorowi dostosowanemu do rozmiarów dorosłego człowieka.
20 lutego 2020
Prestiżowe nagrody portalu zabawkowicz.pl rozdane podczas targów KIDS' TIME 2020
20 lutego 2020
Podczas tegorocznej edycji KIDS' TIME Targi Kielce goszczą dziennikarzy z Norwegii, Rosji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Anglii, USA i Turcji
20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy