1Z6E8209.jpg

Więcej delegacji ze wschodu na KIDS’ TIME w Targach Kielce

19 lutego 2020
Od 19 do 21 lutego wystawcy oraz zwiedzający z Rosji, Białorusi i Ukrainy uczestniczyć będą w wydarzeniu dedykowanemu branży dziecięcej

Powitanie delegacji zza wschodniej granicy było pierwszym punktem w harmonogramie tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. Gości podczas oficjalnego spotkania przywitała zastępca dyrektora Zespołu Organizacji Targów, Joanna Marcjan: - Tegoroczna wystawa skupiła 532 firmy, w tym 60 wystawców zagranicznych, łącznie z 19 krajów świata. Wystawa odbywa się w 8 pawilonach wystawienniczych, a jej powierzchnia to blisko 19 000 m2. Miło nam poinformować, że po raz pierwszy w targach uczestniczą producenci z Obwodu Kirovskiego, Permskiego i Rostów nad Donem.  

1Z6E8165.jpg [1.10 MB]

Targi to jedyna w branży dziecięcej impreza w Polsce i Europie Środkowej o charakterze biznesowym. To podczas tego wydarzenia zawieranych jest mnóstwo cennych kontraktów i umów. Odkrywanych jest wiele europejskich premier i debiutów.

KIDS’ TIME 2020 upływa pod znakiem polsko-rosyjskiej współpracy. Produkty ze wschodu dedykowane zarówno matkom, jak i dzieciom będzie można podziwiać w dwóch pawilonach wystawienniczych – A i B. W imprezie targowej uczestniczą przedstawicie rosyjskich i ukraińskich sieci handlowych.

1Z6E8138.jpg [1.00 MB]

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z przedstawicielami rosyjskiej branży produktów dla matki i dziecka będą mogli na stoisku B-87 zapoznać się z ofertą firm: DETSKAYA1, DRAW WITH LIGHT, FREEZE LIGHT, MINIVINI, NATURA BOTANICA, SHOESLEL, StepheleBeart, TECHINCOM-PLUS specjalizujących się w produkcji zabawek, odzieży i butów.

Zainteresowanych ortopedycznymi dywanikami dla dzieci zapraszamy do hali A. Na stoisku A-24 dostępne będą produkty firmy LLC LiderPolymer, zaś  meble dziecięce oferować będzie firma PARMA furniture factory z Obwodu Permskiego (B-102).

1Z6E8318.jpg

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska producenta odzieży firmy MIATEX (B-79). Firmom zainteresowanym udziałem w rosyjskich targach dziecięcych informacji udzielać będą przedstawiciele Mir Detstva na stoisku B-43.

 (AO)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy