MB.png
MB Group Wystawcą targów Ekotech!

Wejdź w świat recyklingu i cyrkularności z MB GROUP na Ekotech!

01 marca 2024
MB Group tworzy osiem unikalnych marek - liderów w swoich dziedzinach, oferujących komplementarny katalog usług z obszaru recyklingu, gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Specjaliści przedstawią swoją ofertę na stoisku podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia.

W trakcie kwietniowego spotkania branży komunalnej w Targach Kielce, na stoisku MB GROUP będzie można omówić szereg tematów dotyczących m.in. recyklingu baterii Li-Ion, paneli fotowoltaicznych, opon, świetlówek i ZSEiE, elektromobilności, serwisu i naprawy sprzętu ADG, sposobu nadawania drugiego życia produktom, doradztwa środowiskowego oraz rozwiązań IT dla ROP/EPR. MB GROUP tworzy kompleksową ofertą, zapewniając usługi, związane z gospodarką cyrkularną.

Na stoisku MB GROUP podczas targów Ekotech będzie prezentowana szeroka oferta "nanopojemników" do zbiórki różnych rodzajów odpadów, interaktywne stanowiska cyfrowe do zbiórki baterii oraz szafa stworzona ze starej pralki jako przykładu działań upcyklingowych.  

1709548446690.jpg [52.66 KB]

Zapraszamy na stoisko MB GROUP podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targi Kielce. Wstęp na targi bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: www.targikielce.pl/ekotech

Targom Ekotech towarzyszyć będzie spotkanie branży infrastrukturalnej Autostrada Nowa Infrastruktura , a także zawody biogospodarcze Targi Kielce Hackathon.

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.