aktualnosc-GLOBAL-DRONE-REVIEW-690x460-v2-aktualizacja.png

Webinarium o zmianach w prawie dronowym w ramach Aviation Expo

03 lutego 2021
W czwartek, 11 lutego zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym tematyce bezzałogowców. Podczas spotkania nie zabraknie najważniejszy zmian dotyczących ich użytkowania czy rejestracji.

Targi Kielce i Joanna Wieczorek (współpracująca z Dentons, rzecznik prasowy Aeroklubu Polskiego, strategiczny doradca Drone Alliance Europe) wspólnie zorganizują dyskusję regulatora i liderów polskiego rynku dronowego. W spotkaniu wezmą udział prelegenci z takich instytucji i firm jak: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Polskich Sił Zbrojnych, DroneHubGroup, UavsPoland, Prometheus, FlyArgo.

 Podczas webinarium eksperci będą rozmawiać m.in. o nowych zasadach lotów, rejestracji bezzałogowców, strefach geograficznych czy szkoleniach operatorów.

 Uczestnicy w trakcie wydarzenia na żywo będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem czatu.

 Dodatkowo przedstawiciel FlyArgo opowie o funkcjonalnościach swoich wiatrakowców i analogiach do tego co potrafią drony. 

Partnerami merytoryczni są: Aeroklub Polski,  Drone Alliance Europe, Dentons 

 (AO)

 

Polecane aktualności
16 września 2021
– Na żadnych krajowych targach lotniczych nie mieliśmy takiego zainteresowania od klientów, jak na tegorocznym Aviation Expo – mówią przedstawiciele firm lotniczych, którzy pojawili się na tegorocznych targach Aviation Expo. Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce okazało się być niemałym sukcesem.
11 września 2021
Eksperci z dziedziny technologii i prawa lotniczego spotkali się w Targach Kielce. Całodniowa konferencja Technology and Law for Aviation odbyła się przy okazji tegorocznych Targów Lotniczych Aviation Expo 2021.
11 września 2021
Rozpoczął się pierwszy dzień Targów Lotniczych AVIATION EXPO w Targach Kielce.
09 września 2021
Dbając o bezpieczeństwo uczestników i wystawców w Targach Kielce, konferencje organizowane przy okazji Targów Lotniczych AVIATION EXPO zabezpieczone zostaną najwyższej klasy oczyszczaczami powietrza firmy Tretec. Dystrybutorem oczyszczaczy powietrza Trotec jest firma Energent Polska.
03 września 2021
Lot zapoznawczy z profesjonalnym pilotem i możliwość samodzielnego przetestowania wiatrakowca. Taką atrakcję przygotowała firma Remus z Glywic – przedstawiciel firmy Aviation Artur Trendak, polskiego producenta wiatrakowców, która wystawi się podczas tegorocznego AVIATION EXPO.
30 sierpnia 2021
Profesjonalny symulator lotu na rozsądną cenę – to pomysł kieleckiego startupu, który swoim wynalazkiem chce ułatwić proces szkolenia lotniczego i zwiększyć bezpieczeństwo kursantów. Maszyna i jej twórcy odwiedzą wrześniowe Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce.
25 sierpnia 2021
60 wystawców i trzy tysiące m2 przestrzeni wystawienniczej. Maszyny z całego świata i firmy z takich krajów jak Litwa, Łotwa czy Pakistan. 11 września rozpoczynają się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO w Targach Kielce - największa impreza lotnicza w Polsce.
23 sierpnia 2021
Można już kupować bilety na III Targi Lotnicze AVIATION EXPO. W tym roku organizatorzy skupiają się na lekkich maszynach latających, które nie muszą rozbijać budżetu, aby dostarczyć dużo zabawy lub służyć jako narzędzie do pracy. A najlepiej jedno i drugie.