aktualnosc-GLOBAL-DRONE-REVIEW-690x460-v2-aktualizacja.png

Webinarium o zmianach w prawie dronowym w ramach Aviation Expo

03 lutego 2021
W czwartek, 11 lutego zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym tematyce bezzałogowców. Podczas spotkania nie zabraknie najważniejszy zmian dotyczących ich użytkowania czy rejestracji.

Targi Kielce i Joanna Wieczorek (współpracująca z Dentons, rzecznik prasowy Aeroklubu Polskiego, strategiczny doradca Drone Alliance Europe) wspólnie zorganizują dyskusję regulatora i liderów polskiego rynku dronowego. W spotkaniu wezmą udział prelegenci z takich instytucji i firm jak: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Polskich Sił Zbrojnych, DroneHubGroup, UavsPoland, Prometheus, FlyArgo.

 Podczas webinarium eksperci będą rozmawiać m.in. o nowych zasadach lotów, rejestracji bezzałogowców, strefach geograficznych czy szkoleniach operatorów.

 Uczestnicy w trakcie wydarzenia na żywo będą mogli zadawać pytania za pośrednictwem czatu.

 Dodatkowo przedstawiciel FlyArgo opowie o funkcjonalnościach swoich wiatrakowców i analogiach do tego co potrafią drony. 

Partnerami merytoryczni są: Aeroklub Polski,  Drone Alliance Europe, Dentons 

 (AO)

 

Polecane aktualności
kwadrans-lotniczy-webinarium-1280x720-odc.3.jpg
02 marca 2021
Kwadrans Lotniczy to projekt, w którym udział biorą producenci, ale i dystrybutorzy samolotów ultralekkich. W marcu odbędzie się już trzecie spotkanie online z udziałem przedstawiciela firmy Hi-tech Aviation.
kwadrans-lotniczy-odc.02-Henryk-Slowik.png
15 lutego 2021
W środę, 24 lutego po raz drugi Targi Kielce i Przegląd Lotniczy zapraszają na branżowe webinarium z cyklu Kwadrans Lotniczy
BANER-dotacje-2-page-001.jpg
10 lutego 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
kwadrans-lotniczy-01-aeroprakt-korekta-4.png
15 stycznia 2021
Kwadrans Lotniczy to nowy projekt, który realizowany będzie przez Targi Kielce we współpracy z czasopismem Przegląd Lotniczy. Podczas cyklu spotkań poruszone zostaną tematy związane m.in. z nowoczesnymi technologiami, filozofią i techniką latania.
Bez-tytulu.png
08 stycznia 2021
Zapraszamy do przeczytania wywiadu ze Stefanem Malczewskim, członkiem zarządy PLL LOT.
Spotkanie-w-Spartaqs-Targi-Kielce-Uniwersytet-Swietokrzyski.jpg
25 listopada 2020
Międzynarodowe Forum Sektora Kosmicznego odbędzie się jesienią 2021 roku w Targach Kiece. Organizacji wydarzenia i przygotowania wspólnego projektu prezentującego potencjał branży, poświęcone było spotkanie przedstawicieli Politechniki Świętokrzyskiej, Firmy Spartaqs oraz Targów Kielce, które odbyło się 19 listopada 2020 roku w Mikołowie na Śląsku.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy