39003065cc19227d9e71.jpg
Warsztaty zorganizowane w trakcie Targów EXPO-GAS przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa cieszą się dużym zainteresowaniem

Warsztaty w zakresie standaryzacji podczas targów EXPO-GAS

25 kwietnia 2019
Podczas X Targów Techniki Gazowniczej w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce odbywają się Warsztaty Techniczne z zakresu standaryzacji.

Prelekcję o celach standardu ST-IGG-0208 poprowadził Dyrektor Oddziału CLPB PGNiG Grzegorz Rosłonek. - Standard dotyczy głównie metod chromatografii gazowej, choć odnosi się ogólnie do metod innych niż metody chromatograficzne - tłumaczył uczestnikom warsztatów odbywających się w ramach X Targów Techniki Gazowniczej.

Standard został opracowany w celu usystematyzowania i ujednolicenia wymagań, zaleceń oraz metod oznaczania zawartości związków siarki, które mogą występować w gazach ziemnych i innych paliwach gazowych. Uwzględniono w nim wymagania zawarte w aktualnych normach i standardach przedmiotowych firm członkowskich zrzeszonych w Izbie Gospodarczej Gazownictwa.

Warsztaty Techniczne w zakresie standaryzacji odbywają się w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce i potrwają do godziny 15:00.

(JN)

Polecane aktualności
17 września 2021
Tradycyjnie w drugim dniu Targów EXPO-GAS wieczór upłynął pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń.
15 września 2021
„Cieszę się, że mogę być z Państwem podczas tego największego i najważniejszego wydarzenia branży w Polsce” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Paweł Majewski, Prezes Zarządu spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Targi oficjalnie otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dr Marek Niedużak.
18 sierpnia 2021
Urząd Dozoru Technicznego wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
18 sierpnia 2021
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
24 kwietnia 2019
Pierwszego dnia X Targów Techniki Gazowniczej odbyła się konferencja dotycząca efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
24 kwietnia 2019
W obecności ważnych gości, w sali omega kieleckiego ośrodka rozpoczęły się 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
15 kwietnia 2019
Na X Targach Techniki Gazowniczej odbędzie się konferencja, na której eksperci poruszą temat efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
15 kwietnia 2019

Od 24 do 25 kwietnia będą odbywać się targi EXPO-GAS. Jest to znakomita okazja na spotkanie ekspertów branży gazowniczej.