1z6l9916-20210916-GrandHotel-TargiKielce-Expo-Gas-gala.jpg

Uroczysta gala zakończyła Targi Techniki Gazowniczej

17 września 2021
Tradycyjnie w drugim dniu Targów EXPO-GAS wieczór upłynął pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń.

O przyznaniu nagród decydowała komisja konkursowa pod przewodnictwem dr Jacka Jaworskiego, zastępcy dyrektora Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W skład jury weszli czołowi, branżowi specjaliści. Medale i wyróżnienia przyznano w kilku kategoriach. W czasie uroczystości nagrodzono oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. Z pełną listą nagrodzonych można się zapoznać na stronie targów EXPO-GAS w zakładce nagrody i wyróżnienia.

Specjalne dyplomy otrzymały także firmy świętujące swoje jubileusze w Tragach Kielce. Prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa Robert Perkowski, współorganizator wydarzenia, także nagrodził najlepszy produkt. Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz wręczył odznaczenia państwowe w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz odznaczenia ministerialne. Odbyło się także uroczyste wręczenie odznak honorowych IGG. Wieczór zakończyły dekoracje master of business administration.

(UK)

Polecane aktualności
15 września 2021
„Cieszę się, że mogę być z Państwem podczas tego największego i najważniejszego wydarzenia branży w Polsce” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Paweł Majewski, Prezes Zarządu spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Targi oficjalnie otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dr Marek Niedużak.
18 sierpnia 2021
Urząd Dozoru Technicznego wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
18 sierpnia 2021
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
25 kwietnia 2019
Podczas X Targów Techniki Gazowniczej w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce odbywają się Warsztaty Techniczne z zakresu standaryzacji.
24 kwietnia 2019
Pierwszego dnia X Targów Techniki Gazowniczej odbyła się konferencja dotycząca efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
24 kwietnia 2019
W obecności ważnych gości, w sali omega kieleckiego ośrodka rozpoczęły się 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
15 kwietnia 2019
Na X Targach Techniki Gazowniczej odbędzie się konferencja, na której eksperci poruszą temat efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
15 kwietnia 2019

Od 24 do 25 kwietnia będą odbywać się targi EXPO-GAS. Jest to znakomita okazja na spotkanie ekspertów branży gazowniczej.