dsc00065.jpg

Jubileuszowy EXPO-GAS rozpoczęty

24 kwietnia 2019
W obecności ważnych gości, w sali omega kieleckiego ośrodka rozpoczęły się 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.

Cieszy mnie najbardziej wymiar międzynarodowy Targów EXPO-GAS,  oznacza to, że jesteśmy branżą dynamiczną – powiedział podczas uroczystości otwarcia Łukasz Kroplewski, prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa, współorganizatora wystawy.

Wagę wydarzenia podkreślał Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

Dla prezydenta Dudy gazownictwo to bardzo ważny temat. Kieleckie targi poświęcone branży to bardzo ważne miejsce, spotykają się tutaj przedstawiciele wielu krajów. Przemysł gazowy to przyszłość i nam wszystkim na tym bardzo zależy – mówił ze sceny Andrzej Dera.

W Targach EXPO-GAS 2019 biorą udział 104 firmy z Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii, Włoch i Polski z ofertą najnowocześniejszych rozwiązań i produktów branży gazowniczej. Wydarzenie potrwa do czwartku 25 kwietnia.

(UK)

 

Polecane aktualności
17 września 2021
Tradycyjnie w drugim dniu Targów EXPO-GAS wieczór upłynął pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń.
15 września 2021
„Cieszę się, że mogę być z Państwem podczas tego największego i najważniejszego wydarzenia branży w Polsce” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Paweł Majewski, Prezes Zarządu spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Targi oficjalnie otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dr Marek Niedużak.
18 sierpnia 2021
Urząd Dozoru Technicznego wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
18 sierpnia 2021
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
25 kwietnia 2019
Podczas X Targów Techniki Gazowniczej w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce odbywają się Warsztaty Techniczne z zakresu standaryzacji.
24 kwietnia 2019
Pierwszego dnia X Targów Techniki Gazowniczej odbyła się konferencja dotycząca efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
15 kwietnia 2019
Na X Targach Techniki Gazowniczej odbędzie się konferencja, na której eksperci poruszą temat efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
15 kwietnia 2019

Od 24 do 25 kwietnia będą odbywać się targi EXPO-GAS. Jest to znakomita okazja na spotkanie ekspertów branży gazowniczej.