6205485cb436c440937.jpg
GasHunter II to nowość, którą będzie można zobaczyć podczas Targów EXPO-GAS

Miernik GasHunter II od firmy Alter na targach EXPO-GAS

15 kwietnia 2019

Od 24 do 25 kwietnia będą odbywać się targi EXPO-GAS. Jest to znakomita okazja na spotkanie ekspertów branży gazowniczej.

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz ofertami czołowych dostawców technologii z zakresu bezpieczeństwa i detekcji gazów, budowy sieci przesyłowych oraz stacji redukcyjnych.

Swoją nowością pochwali się firma Alter. Na stoisku zostanie zaprezentowana nowa wersja dwugazowego, przenośniego miernika GasHunter II, który służy do pomiaru tlenu oraz metanu w dwóch lub trzech zakresach pomiarowych.

Tę i wiele innych nowinek technologicznych będzie można zobaczyć podczas X Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 24 do 25 kwietnia w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
17 września 2021
Tradycyjnie w drugim dniu Targów EXPO-GAS wieczór upłynął pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń.
15 września 2021
„Cieszę się, że mogę być z Państwem podczas tego największego i najważniejszego wydarzenia branży w Polsce” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Paweł Majewski, Prezes Zarządu spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Targi oficjalnie otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dr Marek Niedużak.
18 sierpnia 2021
Urząd Dozoru Technicznego wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
18 sierpnia 2021
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
25 kwietnia 2019
Podczas X Targów Techniki Gazowniczej w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce odbywają się Warsztaty Techniczne z zakresu standaryzacji.
24 kwietnia 2019
Pierwszego dnia X Targów Techniki Gazowniczej odbyła się konferencja dotycząca efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
24 kwietnia 2019
W obecności ważnych gości, w sali omega kieleckiego ośrodka rozpoczęły się 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
15 kwietnia 2019
Na X Targach Techniki Gazowniczej odbędzie się konferencja, na której eksperci poruszą temat efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.