aktualnosci-expo-gas-konferencja.jpg
Podczas ostatniej edycji targów EXPO-GAS równeż odbyła się konferencja poświęcona tematyce btanżowej

O efektywności energetycznej podczas targów EXPO-GAS

15 kwietnia 2019
Na X Targach Techniki Gazowniczej odbędzie się konferencja, na której eksperci poruszą temat efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.

W środę (24 kwietnia) zwiedzających targów EXPO-GAS czekają prelekcje. Konferencja rozpocznie się o 11:00 i będą się składały na nią dwie sesje. Pierwsza o efektywności energetycznej w gazownictwie i druga o ograniczaniu kosztów eksploatacji w transporcie gazu.

Eksperci wypowiedzą się na temat efektywności energetycznej jako systemowego rozwiązania oraz odzysku chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG. Następnie odbędzie się trwający półtorej godziny panel dyskusyjny.

Tuż po przerwie rozpocznie się druga sesja, podczas której będzie mowa o odzysku ciepła w stacjach przetłoczonych, wykorzystaniu energii odpadowej w stacjach gazowych oraz o minimalizacji kosztów transportu gazu.

W czwartek na uczestników czekają warsztaty techniczne w zakresie standaryzacji. Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w konferencji od 24 do 25 kwietnia podczas X Targów Techniki Gazowniczej w Targach Kielce. Aby zobaczyć program wydarzenia kliknij tutaj.

(JN)

Polecane aktualności
17 września 2021
Tradycyjnie w drugim dniu Targów EXPO-GAS wieczór upłynął pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń.
15 września 2021
„Cieszę się, że mogę być z Państwem podczas tego największego i najważniejszego wydarzenia branży w Polsce” – powiedział podczas ceremonii otwarcia Paweł Majewski, Prezes Zarządu spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Targi oficjalnie otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii dr Marek Niedużak.
18 sierpnia 2021
Urząd Dozoru Technicznego wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
18 sierpnia 2021
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspiera jedenastą edycję Targów Techniki Gazowniczej.
25 kwietnia 2019
Podczas X Targów Techniki Gazowniczej w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce odbywają się Warsztaty Techniczne z zakresu standaryzacji.
24 kwietnia 2019
Pierwszego dnia X Targów Techniki Gazowniczej odbyła się konferencja dotycząca efektywności energetycznej w łańcuchu dostaw gazu.
24 kwietnia 2019
W obecności ważnych gości, w sali omega kieleckiego ośrodka rozpoczęły się 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
15 kwietnia 2019

Od 24 do 25 kwietnia będą odbywać się targi EXPO-GAS. Jest to znakomita okazja na spotkanie ekspertów branży gazowniczej.