uroda-logo.jpg

Uroda Polska dołącza do grona producentów targów Slavic B2Beauty!

24 marca 2022
Czerwcowe kontraktacje branży beauty przyciągają zarówno kupców z całego świat, ale i producentów kosmetyków i farmaceutyków. Jednym z nich właśnie została firma Uroda Polska - obecnie jeden z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych.

Firma produkuje i dystrybuuje wyroby kosmetyczne, takie jak: wody perfumowane i toaletowe, perfumy, płyny po goleniu, czy dezodoranty. Największą i najbardziej rozpoznawalną marką w jej portfolio jest Bi-es. Zapachy pod nią produkowane są jednymi z najpopularniejszych w swoim segmencie.

Warszawska firma działa dynamicznie, stale odpowiadając na pojawiające się zapotrzebowania rynkowe i śledząc najnowsze trendy branży perfumeryjnej na całym świecie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród branży kosmetycznej i chętnie angażuje się w działania prospołeczne i proekologiczne.

W 2009 roku, który był dla firmy przełomowy, portfolio poszerzyło się o znane i popularne marki do pielęgnacji twarzy i ciała, takie jak: Melisa, Kwiaty Polskie, Active 90 oraz Makler. W tym samym czasie rozpoczęła się również współpraca z licencjodawcami znanych postaci ze świata Disney’a , super bohaterów Marvela, jak również z firmą Mattel oraz Cartoon Network. Obecnie, w sprzedaży dostępne są perfumy, wody toaletowe, pomadki oraz produkty kąpielowe z najpopularniejszymi postaciami z bajek takich jak: Barbie, Psi Patrol, Hot Wheels, czy Sponge Bob, Shimmer & Shine, Enchantimals, Pusheen i wiele innych. Wszystkie produkty firmy Uroda Polska dostępne są zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, w kanałach tradycyjnych oraz w sieciach – Auchan, Carrefour, Makro, Drogerie Natura, Hebe, Biedronka raz Lidl.

  

Zakład produkcyjny firmy URODA Polska sp. z o. o. zajmuje ponad 6.000 metrów kwadratowych magazynów i hal produkcyjnych w Kamieniu Dużym, w sąsiedztwie Iławy. Jest wyposażony w nowoczesne ciągi technologiczne, które zostały zaprojektowane i uruchomione przez specjalistów z Francji i Włoch. Dzięki temu firma posiada duże moce produkcyjne, przy zachowaniu wysokiej jakości produktów, zgodnie z wymogami ustawodawstwa europejskiego.

Z pełną ofertą produktów będzie można zapoznać się podczas wydarzenia SLAVIC B2BEAUTY, które odbędzie się od 21 do 22 czerwca w Targach Kielce. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.