099A2206.jpg

Finansowanie działań eksportowych tematem kolejnej prelekcji!

22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Paszport do Eksportu Sp. z o.o., która jest partnerem wydarzenia, jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego SGGW w Warszawie, który od ponad 15 lat zajmuje się tematyką unijną. Obecni podczas spotkania widzowie oraz internauci śledzący na żywo prezentację poznali odpowiedzi na nurtujące polskich producentów pytania dotyczące ich ekspansji na rynki zagraniczne, w tym te dotyczące źródeł finansowania.

– Jednym z programów, który aktualnie daje możliwość skorzystania z finansowania swoich działań eksportowych jest program promocji marek polskiej gospodarki „Go to Brand”. Projekt ten obejmuje branże perspektywiczne, w tym kosmetyczną – mówił podczas wystąpienia Piotr Snopek.

Firma Paszport do Eksportu świadczy usługi doradcze na rynku ogólnoświatowym w zakresie rozwoju działalności eksportowej. Zajmuje się zarówno pozyskiwaniem dofinansowania z funduszy unijnych na rozwój działalności eksportowych, jak i sporządzaniem dokumentów określających strategie wprowadzania produktów i usług oraz finansowania działalności eksportowej na wybranych rynkach zagranicznych. Właśnie te  tematy i konkretne możliwości skorzystania z tej pomocy poznali słuchacze wykładu Piotra Snopka.

Z ofertą dotyczącą działalności firmy Paszport do Eksportu można zapoznać się odwiedzając stronę: https://paszportdoeksportu.pl/

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.
17 czerwca 2022
Firma Energomat prowadzona przez Roberta Matuszewskiego jest producentem oliwki OZONFIX i głównym dystrybutorem tego preparatu do pielęgnacji ciała. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku.