099A2225.jpg
Przedsiębiorcy z kilku krajów dzień po Slavic B2Beauty wyruszyli poznawać Kielce i Świętokrzyskie.

Targi Slavic B2Beauty zakończone, ale zagraniczni kupcy nadal aktywnie zwiedzają Świętokrzyskie!

23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.

W trakcie wizyty w kieleckiej instytucji słynącej z innowacyjnych technologii, uczestnicy targów Slavic B2Beauty spotkali się z lokatorami Parku, którzy w swojej działalności zajmują się kosmetykami i farmaceutykami. Zagraniczni goście z zaciekawieniem przysłuchiwali się opowieściom kieleckich przedsiębiorców, wymieniając się doświadczeniem i wiedzą. Po spotkaniu grupa znalazła czas, by zwiedzić instytucję i poznać profil działalności Kieleckiego Parku Technologicznego.

Intensywne przedpołudnie sprawiło, że druga część dnia upłynęła w bardziej relaksacyjnej atmosferze. W tym czasie zagraniczna delegacja udała się na wycieczkę do Wąchocka, by odwiedzić m.in. Opactwo Cystersów z początku XII wieku oraz tamtejsze Muzeum. Piękna pogoda i dobra atmosfera pozwoliły odwiedzającym Kielce gościom nie tylko skupić się na międzynarodowych biznesach, ale poznać uroki województwa świętokrzyskiego.

 

Przedsiębiorcy w Kieleckim Parku Technologicznym 

 

 

Przedsiębiorcy w Wąchocku 

/ŁK/

Polecane aktualności
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.
17 czerwca 2022
Firma Energomat prowadzona przez Roberta Matuszewskiego jest producentem oliwki OZONFIX i głównym dystrybutorem tego preparatu do pielęgnacji ciała. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku.