287304306-1247853672618311-3266043127766145852-n.jpg
Przedsiębiorcy z Malezji i Uzbekistanu na deskach Amfiteatru Kadzielnia.

Zanim wystartuje Slavic B2Beauty… Przedsiębiorcy z Malezji i Uzbekistanu zwiedzają Kielce

20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.

Dwudniowe kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej rozpoczynają się w Targach Kielce we wtorek, 21 czerwca. Weźmie w nich udział 60 kupców i dystrybutorów z 20 krajów. Do miasta przybywają więc przedstawiciele firm z Australii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hiszpanii, Tunezji, Kazachstanu, Kirgistanu, Holandii, Rumunii, Czech, Malezji, Algierii, Maroka, Izraela, Ukrainy, Dani, Kataru, Uzbekistanu, Australii, Bułgarii, Estonii. Podczas Slavic B2Beauty spotkają się z 32 wystawcami oferującymi słowiańskie produkty do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci oraz suplementy diety i farmaceutyki, a także usługi dla firm.
 
Na dzień przed startem wydarzenia, w poniedziałek, przedsiębiorcy z Malezji i Uzbekistanu zwiedzają Kielce.
Zaczęli od Kadzielni, potem z wielkim zainteresowaniem oglądali Pałac Biskupów Krakowskich, ogród włoski i Bazylikę Katedralną. Na trasie  są też ulica Sienkiewicza, Zamkowa ze Stawem Podzameckim oraz Rynek i Plac Wolności. Goście kosztują także polskich smaków, na obiad są pierogi, zaś na deser - pączki.

 

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.
17 czerwca 2022
Firma Energomat prowadzona przez Roberta Matuszewskiego jest producentem oliwki OZONFIX i głównym dystrybutorem tego preparatu do pielęgnacji ciała. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku.