288676872-363527092548943-5792188211756554933-n.jpg
Wystawa fotografii Piotra Michalca w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Piękno województwa na wystawie "Niezwyczajne Świętokrzyskie" podczas Slavic B2Beauty

20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.

Popularne i mniej znane zakątki  województwa na zdjęciach już czekają na widzów w sali Omega Centrum Kongresowego.  We  wtorek, 21 czerwca, rozpoczną się tu kontraktacje Slavic B2Beauty. Pojawią się przedstawiciele firm z Australii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hiszpanii, Tunezji, Kazachstanu, Kirgistanu, Holandii, Rumunii, Czech, Malezji, Algierii, Maroka, Izraela, Ukrainy, Dani, Kataru, Uzbekistanu, Australii, Bułgarii, Estonii, a także sami wystawcy z Polski, Litwy oraz Czech. 

Wystawę tworzy 20 fotografii z Kielc, Sandomierza, Chęcin, Ponidzia i Gór Świętokrzyskich  na dużych wydrukach o wielkości 120 na 80 centymetrów.  Zdjęcia w większości wykonane zostały o wschodzie słońca, gdy warunki atmosferyczne dla fotografii krajobrazu są najlepsze. 

Autor wystawy Piotr Michalec jest kielczaninem, z zawodu dziennikarzem, obecnie zastępcą Redaktora Naczelnego Radia eM Kielce. Specjalizuje się w zdjęciach krajobrazu. W roku 2020 Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła go "Turystycznym Dziennikarzem Roku" za cykl zdjęć  z Ponidzia. Prowadzi profil na portalu społecznościowym Facebook Kadry na luzie, w którym publikuje zdjęcia będące jedną z najpiękniejszych wizytówek atrakcji Ziemi Świętokrzyskiej, ma także stale rosnące grono obserwujących. 

Fotografie tworzące wystawę "Niezwyczajne Świętokrzyskie" stanowią część kampanii promocyjnej prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. 

 

 

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.
17 czerwca 2022
Firma Energomat prowadzona przez Roberta Matuszewskiego jest producentem oliwki OZONFIX i głównym dystrybutorem tego preparatu do pielęgnacji ciała. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2004 roku.