JOISSY (KIDS TIME 2020) poprawka-1-1.jpg

Targi branży dziecięcej z zachwycającymi prezentacjami

12 lutego 2020

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME to nie tylko miejsce prezentacji najnowszej oferty wózków, fotelików, mebelków, ubranek, zabawek i wszystkiego co niezbędne mamie i dziecku. Podczas wystawy można także zaprezentować swoją firmę w doskonały sposób.

Na styl glamour w swoim wystąpieniu targowym stawia w tym roku firma Joissy. Jak zapewniają przedstawiciele firmy będzie to jedno z najbardziej "instagramowych" stoisk KIDS’ TIME 2020. Ściana z kwiatów plus neon mogą przyciągnąć miłośników zamieszczania pięknych zdjęć. Joissy przywiezie do Targów Kielce także uroczą ramkę do zdjęć. Zapraszamy do odwiedzenia tego ciekawego stoiska, na którym oprócz wrażeń wizualnych, będzie można znaleźć wspaniałe torby dla mam.

(UK)

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy