20240223-104548.jpg
Najnowsza szczotka do chwastów od firmy Szczot-tech!

Szczotka do chwastów w ulepszonej wersji od firmy Szczot-tech! To elastyczne i wydajne rozwiązanie

22 marca 2024
Firma Szczot-tech zadeklarowałą swoją obecność podczas 24. edycji targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce. Jedną z nowości oferowanych przez firmę będzie szczotka wyróżniająca się łatwością obsługi i konserwacji.

Szczotka do chwastów wykonana jest na oprawie stalowej z wkładkami do mocowania lin oraz wiązek drutu. Ta nowość została zaprojektowana z myślą o elastyczności i wydajności w różnych zastosowaniach. Liny dostępne są w rozmiarach Ø14, Ø16 lub Ø20, a opcjonalnie oferowane drut w wiązkach. Istnieje również możliwość elastycznego dopasowania ilości sztuk na obwodzie, zgodnie z preferencjami klienta. Wszystkie elementy są umieszczone w solidnej aluminiowej oprawie, zabezpieczone przed wypadaniem poprzez specjalne zaciskanie. Dodatkowo, każdy element linowy wyposażony jest w 2 pierścienie zaciskowe, które zapobiegają nadmiernemu rozplataniu się liny.

Szczotka do chwastów wyróżnia się także łatwością obsługi i konserwacji. Dzięki zastosowaniu dokręcania śrubą imbusową, możliwa będzie szybka i samodzielna wymiana poszczególnych elementów, co znacząco ułatwi użytkownikom utrzymanie urządzenia w doskonałej kondycji.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Szczot-tech podczas targów Ekotech, gdzie będzie można z bliska przyjrzeć się naszym nowym produktom oraz omówić wszelkie szczegóły z zespołem ekspertów.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia stoiska Szczot-tech na Ekotech. Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

 

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.