Projekt-bez-nazwy.png
Bateria Power wśród Wystawców 26. edycji targów Enex.

Systemy czystej energii od Bateria Power zastosowano już w ponad 90 krajach! Rozwiązania firmy prezentowane będą na Enex

05 stycznia 2024
Podczas 26. edycji targów Enex, od 7 do 8 lutego będzie można zapoznać się z ofertą firmy Bateria Power, której misją jest dostarczanie użytkownikom czystej energii. Wykorzystują do tego m.in. nowoczesne technologie internetowe.

Firma Bateria Power została założona w 2017 roku przez grupę pełnych pasji inżynierów z dużym doświadczeniem w branży czystej energii. Przedsiębiorstwo odpowiada za odkrywanie potrzeb użytkowników, projektowanie produktów, badania i rozwój, a także produkcję i sprzedaż. Misją firmy Bateria Power jest umożliwienie szerszego dostępu do czystej i przystępnej cenowo energii.

Bateria Power oferuje wygodne i dostosowane do potrzeb niezależne systemy czystej energii z uwzględnieniem różnych scenariuszy, co pozwala zapewnić nieprzerwane i zrównoważone zasilanie.  Systemy Bateria Power integrują niezbędne moduły sprzętowe, takie jak generowanie energii słonecznej, przechowywanie baterii litowych, falowniki i kontrolery ładowania. Są one wyposażone w zaawansowaną technologię internetową AloT Energy, umożliwiającą zdalne sterowanie urządzeniami i przekształcanie czystej energii klasy przemysłowej w produkty konsumenckie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zasilanie domów, zaspokajanie potrzeb w zakresie zasilania awaryjnego w codziennym życiu i pracy, czy też rozwiązywanie problemu niedoborów energii elektrycznej w odległych obszarach, rozwiązania Bateria Power spełniają zapotrzebowanie ludzi na czystą i przystępną cenowo energię.

W celu zapoznania się z ofertą Bateria Power zachęcamy do odwiedzenia targów Enex, które odbędą się od 7 do 8 lutego w Targach Kielce.

Link do bezpłatnej rejestracji na targi znajduje się TUTAJ

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.