3286545ca8a3087f9ea.jpg
Strefa Porad cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości Targów DOM

Strefa Porad Ekspertów na targach DOM

06 kwietnia 2019
Podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz dostępna jest dla zwiedzających Strefa Porad Architektów.

Eksperci oferują zwiedzającym pomocne rady związane z projektowaniem wnętrz i ogrodów. Każdy może podejść i znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie lub upewnić się w swojej racji. Głównym tematem rozmów są domy energooszczędne.

- Ludzie mają wiedzę na temat domów pasywnych. Bardzo nas to cieszy, gdyż pytania dotyczą szczegółów, o których chętnie informujemy zwiedzających - mówi architekt Kamila Kaprzyk.

Z usługi Strefy Porad Architektów Wnętrz korzysta wielu zwiedzających.

- Osoby, które się do nas zgłaszają mają zazwyczaj konkretny projekt. Zdarzają się przypadki, że ktoś podchodzi czysto z ciekawości, ale dochodzi do tego sporadycznie - dodaje Kamila Kaprzyk.

Jutro ostatni dzień XXVI Ogólnopolskich Targów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz.

(JN)

Polecane aktualności
27 marca 2019
Pod taką nazwą, w pierwszy dzień targów DOM, odbyło się naukowe spotkanie specjalistów geologów.
06 kwietnia 2019
Trendy w aranżacji wnętrz, fotowoltaika i mostki termiczne – to tylko niektóre z prelekcji jakie odbędą się podczas targów
07 kwietnia 2019
W ostatnim dniu Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk.
27 stycznia 2020

Działalność firmy związana jest z szeroko pojętą techniką osłonową.

31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy