Porozumienie-o-wspolpracy.png
Solplanet wśród Wystawców targów Enex!

Solplanet z rosnącą pozycją na rynku fotowoltaiki na świecie! Teraz zaprezentuje się na targach Enex w Kielcach

03 lutego 2024
Marka Solplanet, należąca do firmy AISWEI, specjalizującej się od 2007 roku w projektowaniu, rozwoju i produkcji falowników, zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska nr F-18 na targach Enex. Tam szczegółowo zaprezentuje swoją ofertę.

SOLPLANET to marka należąca do firmy AISWEI, która od 2007 roku specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji falowników. Roczna zdolność produkcyjna fabryki to 10 GW. Jednakże w bieżącym roku, dzięki budowie nowoczesnego zakładu wzrośnie ona do 25 GW. Nowa fabryka umożliwi osiągnięcie historycznego skoku – zajmując 3 miejsce w Chinach kontynentalnych i 5 na świecie pod względem wydajności.O rosnącej pozycji Solplanet na rynku fotowoltaiki na świecie świadczy to, że w raporcie Wood Mackenzie podsumowującym rok 2022 firma znalazła się w:
- Top 10 największych dostawców falowników,
- Top 4 najszybciej rozwijających się producentów inwerterów.

W ofercie Solplanet dostępne są falowniki 1- i 3-fazowe, od 1 do 110 kW, falowniki hybrydowe + baterie, stacje ładowania EV AC, pompy ciepła oraz akcesoria komunikacyjne w tym moduły WiFi, LAN i 4G oraz moduły Ai-Logger przeznaczone do zarządzania rozbudowanymi farmami fotowoltaicznymi. Całości dopełnia autorski system do monitorowania i zarządzania (APP & Cloud).

Solplanet nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, ale także zapewnia kompleksowe wsparcie. Firma posiada magazyn w Polsce, centrum szkoleniowe pod Warszawą oraz lokalny serwis na terenie całego kraju. Infolinia techniczna obsługuje instalatorów oraz użytkowników, oddzielnie dla fotowoltaiki i pomp ciepła, z gwarancją door-to-door. W przypadku pomp ciepła, firma zapewnia wysoki stan dostępnych części zamiennych w magazynie pod Warszawą.

Dystrybutorzy Solplanet w Polsce to: Emiter, Grodno, Manitu Solar, MPL Energy, OSW Poland.

Nagrody i wyróżnienia

Dla Solplanet pod każdym względem najważniejsza jest jakość . Fabryka posiada certyfikaty i przestrzega odpowiednich norm ISO. Odzwierciedleniem jakości produktów są opinie zadowolonych klientów, a obrazem tego są liczne wyróżnienia. W wyniku badania satysfakcji klientów przeprowadzonego przez organizację EUPD Research falowniki Solplanet zostały ocenione WZOROWO.

Dbając o bezkompromisową jakość firma nie zapomina o estetyce produktów, które mają stać się integralną częścią wyposażenia domów/zakładów naszych klientów. Ukoronowaniem tych wysiłków stało się przyznanie jednego z najwyższych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa, nagrody: Red Dot.

Priorytet Solplanet – pomoc Instalatorom

Dużo uwagi Solplanet poświęca komfortowi pracy instalatorów korzystających z rozwiązań marki. Dlatego też, został uruchomiony kanał z praktycznymi poradami dla instalatorów fotowoltaiki oraz pomp ciepła – „Mariusz, pomóż!” – na YouTube i TikTok.

6.-Mariusz-pomoz.png [1.27 MB]

Targi Enex – 7-8 lutego 2024 rok. Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.