1615837046631.jpeg

Slavic B2Beauty ze wsparciem od Qatar-Poland Business Council

25 sierpnia 2021
Kolejnym partnerem najnowszego wydarzenia kieleckiego ośrodka wystawienniczego jest Qatar-Poland Business Council. To organizacja non-profit, która działa w Katarze, ale także na obszarze całej Unii Europejskiej.

QPBC jest platformą łączącą interesy polskich i katarskich przedsiębiorców i graczy biznesowych, a także promowanie wzajemnego zrozumienia oraz wzmacnianie relacji dwustronnych. Współpraca podczas organizacji Slavic B2Beauty polegać będzie na pozyskiwaniu przedstawicieli handlowych i sklepów, które chcą wprowadzić polskie kosmetyki na katarski rynek.

Do głównych zadań Qatar-Poland Business Council należy:

  • wspieranie inwestycji polskich/unijnych w katarskich i katarskich inwestycjach w Polsce oraz rozwój współpracy handlowej, naukowej i instytucjonalnej między obydwoma krajami,
  • udzielanie informacji o środowisku biznesowym Kataru i Polski oraz możliwościach współpracy dwustronnej,
  • realizują wspólne interesy związane z ich działalnością.

Rynek azjatycki, jest jednym z najważniejszych dla branży kosmetycznej. Przychody ze sprzedaży kosmetyków wynoszą tam średnia 193,1 mld euro. Dodatkowo prognozuje się, że rynki azjatyckie, w tym rynek Półwyspu Arabskiego, do 2023 r. odnotują wzrost sprzedaży w tempie średnio 6,2% rocznie.

Zaproszenie od Qatar-Poland Business Council można zobaczyć TUTAJ

(MBr)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.