099A2010.jpg

Slavic B2Beauty z cenionymi polskimi markami. Lista wystawców rośnie

23 stycznia 2023
Pierre Rene, Ava, SunewMed+, Elfa Pharm… – między innymi te polskie przedsiębiorstwa już potwierdziły udział w 2. Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Czerwcowe wydarzenie w Targach Kielce przyciąga marki z tradycją, o mocnej pozycji - także międzynarodowej, które chcą wkroczyć na nowe rynki zbytu.

Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to wydarzenie, podczas którego spotkają się dwie strony przemysłu kosmetycznego. W Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci przedstawią ofertę kupcom z różnych stron świata. Podczas pierwszej edycji w 2022 roku przeprowadzonych zostało około tysiąca rozmów, które zapoczątkowały międzynarodowe relacje biznesowe i otworzyły nowe rynki zbytu.

 

Tych poszukują przedsiębiorcy nie tylko nowi w branży, ale także działający od dekad, a nawet eksportujący do wielu krajów. Na liście wystawców 2. Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty znajduje się między innymi Laboratorium Kosmetyczne AVA®, które jest nieprzerwanie aktywne na polskim rynku od 1961 roku. Jako pierwszy producent naturalnych i organicznych kosmetyków w Polsce otrzymała certyfikat ECOCERT. Firma już jest obecna w kilkudziesięciu krajach, jak Hongkong, Kolumbia, USA, ale nieustannie szuka nowych miejsc do handlu na świecie.

 

Podobnie działające od 1993 roku przedsiębiorstwo Pierre Rene  - lista 40 państw, do których już eksportuje, cały czas jest rozbudowywana o kolejne. Stąd obecność firmy na targach w Kielcach, podczas których zaprezentuje kosmetykę kolorową – produkty do makijażu twarzy, ust, paznokci.  

 

Wśród wystawców czerwcowych targów jest także SunewMed+, firma została założona przez kobiety dla kobiet ponad 17 lat temu. Jej produkty są dobrze znane w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Chorwacji, Grecji i Rumunii. Szuka nowych zagranicznych nabywców na takie artykuły, jak maseczki, płatki pod oczy, serum do rąk i stóp, produkty z witaminą C.

 

Udział w Slavic B2Beauty potwierdziła także Elfa Pharm Polska. Działająca od 2011 roku  ma już 57 kontrahentów zagranicznych,  a jej marki są dostępne w 37 krajach. Z kosmetykami, które produkuje  łącząc najwyższej jakości surowce pochodzenia naturalnego z nowoczesnymi technologiami, dąży do obecności na kolejnych rynkach.

Drzwiami mogą być targi Slavic B2Beauty. Wydarzenie już 13  i 14 czerwca w Targach Kielce.  

Polecane aktualności
10 listopada 2022
Blanka Chmurzyńska – Brown, Dyrektor Generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego  podczas targów Beautyworld Middle East w Dubaju potwierdziła zaangażowanie w drugą edycję Slavic B2Beauty. Instytucja zostaje partnerem kontraktacji branży kosmetycznej i farmaceutycznej w Targach Kielce.
08 listopada 2022
Przedstawicielki Targów Kielce wzięły udział w 26. edycji Beautyworld Middle East, największym na Bliskim Wschodzie evencie poświęconym produktom kosmetycznym do ciała, włosów oraz paznokci. W Dubai World Trade Centre kielecki ośrodek miał swoje stoisko oraz promował drugą edycję Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.