099A2010.jpg

Slavic B2Beauty z cenionymi polskimi markami. Lista wystawców rośnie

23 stycznia 2023
Pierre Rene, Ava, SunewMed+, Elfa Pharm, BeBio Cosmetics – między innymi te polskie przedsiębiorstwa już potwierdziły udział w 2. Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Czerwcowe wydarzenie w Targach Kielce przyciąga marki z tradycją, o mocnej pozycji - także międzynarodowej, które chcą wkroczyć na nowe rynki zbytu.

Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to wydarzenie, podczas którego spotkają się dwie strony przemysłu kosmetycznego. W Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci przedstawią ofertę kupcom z różnych stron świata. Podczas pierwszej edycji w 2022 roku przeprowadzonych zostało około tysiąca rozmów, które zapoczątkowały międzynarodowe relacje biznesowe i otworzyły nowe rynki zbytu.

 

Takich kontaktów poszukują przedsiębiorcy nie tylko nowi w branży, ale także działający od dekad, a nawet eksportujący do wielu krajów. Na liście wystawców 2. Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty znajduje się między innymi Laboratorium Kosmetyczne AVA®, które jest nieprzerwanie aktywne na polskim rynku od 1961 roku. Jako pierwszy producent naturalnych i organicznych kosmetyków w Polsce otrzymała certyfikat ECOCERT. Firma już jest obecna w kilkudziesięciu krajach, jak Hongkong, Kolumbia, USA, ale nieustannie szuka nowych miejsc do handlu na świecie.

 

Podobnie działające od 1993 roku przedsiębiorstwo Pierre Rene  - lista 40 państw, do których już eksportuje, cały czas jest rozbudowywana o kolejne. Stąd obecność firmy na targach w Kielcach, podczas których zaprezentuje kosmetykę kolorową – produkty do makijażu twarzy, ust, paznokci.  

 

Wśród wystawców czerwcowych targów jest SunewMed+, firma została założona przez kobiety dla kobiet ponad 17 lat temu. Jej produkty są dobrze znane w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech, w Chorwacji, Grecji i Rumunii. Szuka nowych zagranicznych nabywców na takie artykuły, jak maseczki, płatki pod oczy, serum do rąk i stóp, produkty z witaminą C.

 

Udział w Slavic B2Beauty potwierdziła także Elfa Pharm Polska. Działająca od 2011 roku  ma już 57 kontrahentów zagranicznych,  a jej marki są dostępne w 37 krajach. Z kosmetykami, które produkuje  łącząc najwyższej jakości surowce pochodzenia naturalnego z nowoczesnymi technologiami, dąży do obecności na kolejnych rynkach.

 

Do grona wystawców dołączyła marka BeBio Cosmetics z produktami naturalnymi, całkowicie wegańskimi i nietestowanymi na zwierzętach – potwierdza to międzynarodowy certyfikat PETA CrueltyFree oraz certyfikat polskiej fundacji Viva! Kosmetyki beBIO zostały stworzone przez popularną i cenioną trenerkę fitness Ewę Chodakowską we współpracy z ekspertami kosmetycznymi. 

Drzwiami mogą być targi Slavic B2Beauty. Wydarzenie już 13  i 14 czerwca w Targach Kielce.  

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.
14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.