Logo-SkinCare-Your-Beauty-Culture-Pion.jpg

SkinCare zagości w Targach Kielce

15 czerwca 2022
Firma SkinCare jest wiarygodnym importerem i dystrybutorem koreańskich produktów kosmetycznych liczącym się na rynku międzynarodowym, który od dekady cieszy się zaufaniem klientów.

W portfolio firmy znajduje się ponad 400 produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, które dostarczane są na terenie całej Unii Europejskiej. Na ten moment marka jest właścicielem lub wyłącznym dystrybutorem aż 12 marek kosmetycznych, i wciąż poszerza swój wachlarz produktowy, chcąc pokryć zapotrzebowanie na kosmetyki na rynku sprzedażowym w sieciach handlowych, drogeriach oraz sklepach e-commerce.  Kultura pielęgnacji  piękna prowadząca do harmonii duszy i ciała przyświeca misji propagowania koreańskiej filozofii K-Beauty - 10 kroków do świeżej, zdrowej i naturalnej  skóry.

Współpraca z producentami

Od początku działalności firma nawiązuje bezpośrednie relacje biznesowe z producentami z całego świata, zapewniając klientom najlepszą cenę produktów, wysoki stan magazynowy oraz bogatą ofertę. Marki będące w jej portfolio spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, a kosmetyki produkowane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników przebadanych dermatologicznie.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.